• AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ALTIN (TL/GR)
  2.417,88
  % 0,36
 • ÇEYREK ALTIN
  3.955,00
  % 0,10
 • BITCOIN/TL
  2228028,339
  % -0,31
 • ETHEREUM/TL
  122564
  % 1,00

TEB Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

TEB Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Türkiye’nin en ünlü finans kurumu olan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) kapılarını 1927’de açtı. Kurulduğu günden bu yana, şube ağını, ürün ve hizmet çeşitliliğini genişleterek finans sektörünün yatırım, kiralama, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi çeşitli alanlarında aracılık faaliyetlerini sürdürmüştür. Banka müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek için müşteri hizmetlerini 24 saat aktif tutmaktadır. TEB Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

TEB Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası Nedir?

TEB Müşteri Hizmetlerinin telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TEB, temel bankacılık sektörlerindeki (kurumsal bankacılık, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık ve özel bankacılık gibi) müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan özel sektör ticari bankalarından biridir. Ayrıca CEPTETEB hizmeti aracılığıyla şubelerde banka işlemleri yapmak istemediğiniz sürece bankalara gitmenize gerek kalmaz. Düşük faiz oranları ve ayrıcalıklı faaliyetler sağlayan banka iyi bir şekilde planlayarak müşterilere özel  kredi sağlamaktadır. Krediler hakkında şubeye gitmeden öğrenmek istediğiniz tüm soru, soru veya bilgileri bulmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 • TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 200 0666

Halkbank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Vatandaşlar hafta içi mesai saatlerinde banka şubelerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. Mesai saatleri dışında TEB müşteri hizmetleri sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Müşteri temsilcilerine bağlandığınız zaman işlemlerinizi dilediğiniz gibi halledebilirsiniz.

 • TEB Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

TEB Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

TEB müşterilerinden talep ettiği belgeleri şubelerinden veya internet sitesinden teslim almaktadır. Bankaya  belge veya evrak iletmek için müşteri temsilcilerinizden özel faks numarasını isteyerek, faks hattını da kullanabilirsiniz.

 • TEB Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Faks numarası bulunmamaktadır.

TEB Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

TEB bankasının ana şubesi İstanbul ilinin uğrak semtlerinden biri  Ümraniye semtinde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteriler problemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için genel müdürlüğe başvurabilir. TEB genel müdürlüğüne gitmek isteyen veya aramak isteyen müşteriler gerekli bilgilere aşağıdan ulaşabilirler.

 • TEB Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 635 35 35
 • TEB Genel Müdürlük Adresi:  TEB Kampüs C ve D Blok  Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A – 7B Ümraniye 34768 / İSTANBUL

TEB İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

TEB bankasının insan kaynakları departmanındaki politikaları, “TEB’in stratejik hedeflerine ulaşmasında en önemli sermaye insan kaynağıdır” mottosudur. Organizasyon yapısının dinamik kalmasını ve TEB Grubu’nun stratejik plan ve hedeflerine uyum sağlamaya hazır olmasını sağlamak, TEB yetenek havuzu kapsamında, TEB Grubu eğitimli ve iyi eğitimli, değişime açık, girişimci ruhu, canlılığı, canlılığı olan, kendini ve işini geliştirme potansiyeline sahip, takım halinde çalışabilen, şirket değerlerini benimseyip koruyacak kişileri tanıtmak ve bankaya çalışan olarak katmaktır insan kaynaklarının politikaları arasındandır. İnsan kaynaklarına ulaşmak için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz.

 • TEB İnsan Kaynaklar Telefon Numarası:  0216 635 35 35

Odeabank müşteri hizmetleri ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

TEB Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

TEB çağrı merkezi şikayetleri ile ilgili işlemleriniz hakkındaki daha kolay sonuç alabilmek için, müşteri hizmetleri iletişim formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ürün ve hizmetleri veya şube / ATM şikayetleri için müşteriler için oluşturulan online başvuru yöntemini kullanabilir veya şikayetlerinizi şikayet hattı numarası üzerinden iletebilirsiniz.

 • TEB Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 200 0 666
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.