• AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ALTIN (TL/GR)
  2.417,88
  % 0,36
 • ÇEYREK ALTIN
  3.955,00
  % 0,10
 • BITCOIN/TL
  2208906,236
  % 1,29
 • ETHEREUM/TL
  119701
  % -2,22

ING Bank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

ING Bank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

ING Grubu, Türkiye pazarına Aralık 2007’de girmiştir. Oyak Bank’ın %100’ünü satın alarak Türkiye pazarında yerini almıştır. Türkiye’deki ING Bank, 7 Temmuz 2008 tarihinden itibaren dünyanın her yerindeki bireysel ve kurumsal müşterilerine finansal hizmetler sunmaya başlamıştır. ING Bank Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

ING Bank Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası Nedir?

ING Bank Müşteri Hizmetlerinin telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İNG Bank çağrı merkezi üzerinden kişi ve firmalara ait tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir, kayıp / çalıntı kart raporlarını bulabilir, şifre talep ve değiştirme, kredi kartı ve kart başvuruları yapabilirsiniz. Ayrıca ING Bank ile ilgili istek, soru, öneri ve yorumlarınızı kolaylıkla müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. ING Bank, çağrı merkezi ilişkilerine büyük önem verdiğinden, müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz hizmetlere sağlamıştır. Karşılaşılan sorunları veya almak istediğiniz bilgileri hızlı bir şekilde edinebileceğiniz 0850 222 06 00 müşteri hizmetleri hattını kullanabilirsiniz.

 • ING Bank Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası: 0850 222 0 600

Ayrıca Denizbank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

ING Bank Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

ING Bank çağrı merkezi müşterilerine kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. İhtiyacınız olan işlemleri yapmak için şubelere gitmeye gerek kalmadan, kolaylıkla müşteri hizmetleri üzerinden halledebilirsiniz. ING Bank çağrı merkezi müşterileri için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 • ING Bank Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

ING Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

ING Bank şubelerine yollamak istediğiniz dokümanlar için şubeye kadar gitmenize gerek yoktur. Aşağıda verilen faks hattını kullanarak dilediğiniz belgeyi bankaya yollayabilirsiniz.

 • ING Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: (0212) 304 92 95

ING Bank Müşteri Hizmetlerinin Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Son zamanlarda müşteriler tarafından en çok rağbet edilen şubeler bankaların genel merkezleridir. ING Bank müşteri hizmetleri genel müdürlüğü müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır ING Bank genel müdürlüğü iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

 • ING Bank Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 335 10 00
 • ING Bank Genel Müdürlük Adresi: Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:8 34467 Sarıyer/İstanbul

ING Bank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

ING Bank insan kaynaklarında işe alma, normatif personele ve bütçeye göre yürütülür. Anlaşmalı insan kaynakları portalı üzerinden başvuru yapabilirsiniz ve uygun pozisyonu bu kanallardan keşfedebilirsiniz. Gerektiğinde danışmanlık firmalarıyla işbirliği yapan banka sektöre ve bankaya yeni mezunlar kazandırmak için de önemli çalışmalar yapmaktadır, bu durumda yeni mezunlara da eğitim için başvurabilmektedir.

 • ING Bank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 335 10 00

Ayrıca ICBC müşteri hizmetleri hakkında merak edilenlere bakabilirsiniz.

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

ING Bank şikayetlerinizler ilgili işlemleriniz hakkındaki müşteri hizmetlerini bilgilendirebilirsiniz.  ING Bank çağrı merkezi iletişim formunu doldurarak dilek, şikâyet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. ING Bank çağrı merkezi iletişim formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ING Bank Çağrı Merkezi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ING Bank firması ve çalışanlarıyla yaşadığınız sorunlar için şikayetleriniz müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletebilirsiniz. ING Bank, müşteri hizmetleri ilişkilerine büyük önem verdiğinden, müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz hizmetlere sağlamıştır. Karşılaştığınız sorunları veya almak istediğiniz bilgileri hızlı bir şekilde alabileceğiniz 0850 222 06 00 müşteri hizmetleri hattını kullanabilirsiniz.

 • ING Bank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 600
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.