• AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ALTIN (TL/GR)
  2.559,20
  % 0,41
 • ÇEYREK ALTIN
  4.146,00
  % 0,67
 • BITCOIN/TL
  1918462,271
  % 1,53
 • ETHEREUM/TL
  103626
  % 2,06

Denizbank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Denizbank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Denizbank, 1997 yılında Zorlu Holding’in Özelleştirme İdaresi’nden bir banka lisansı olarak Denizbank’ı satın almasıyla başladı. Banka, 28 Eylül 2012 tarihinden itibaren Avrupa’nın en büyük bankalarından biri olan Sberbank bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Ağustos 2019 itibarıyla bankanın hisseleri nihayet bölgenin önde gelen şirketlerinden Emirates NBD’ye devredildi. Daha sonra bugüne kadar varlığını koruyarak müşterilerine birçok farklı alanda finansal destek sağlamaya çalıştı. Denizbank Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

Denizbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Denizbank çağrı merkezi telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank, uzun yıllardır birçok müşterisine hizmet veren bir bankadır. “Denizde yaşam güzeldir” sloganıyla çeşitli kişisel bankacılık işlemlerine cevap vermektedir. Bankalardan sabit mevduat hesabı açma, kredi kartı başvurusu, bireysel veya işletme kredisi, bireysel emeklilik sistemleri gibi pek çok konudan yararlanabilirsiniz. Şube ofislerinin yanı sıra, çağrı merkezleri de insanlara karşılaştıkları veya danışmak istedikleri her konuda yardımcı olabilir. Denizbank çağrı merkezi numaraları üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri numarasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Denizbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 222 0800

Halkbank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Denizbank müşterilerinin para yatırırken, hesap açarken veya kredi çekerken karşılaştıkları en yaygın sorunlardan biri Denizbank’ın ne zaman açıldığı sorusudur. Denizbank müşterilerini kabul etmek için hafta içi 09: 00’da açılıyor ve vardiyaları 17: 00’a kadar tamamlanıyor. Fakat diğer bir çok işlem için Denizbank müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri numarası 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vermektedir.

 • Denizbank Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Denizbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Denizbank’a yollamak istediğiniz belgeleri şubelerinden veya internet sitesinden teslim almaktadır. Bankaya yazılı olarak belge, evrak iletmek için bankaya ait faks hattını kullanabilirsiniz.

 • Denizbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: (212) 336 30 38

Denizbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Denizbank firmasının ana merkezi İstanbul ilinin Esentepe semtinde bulunmaktadır. Denizbank müşteri hizmetleri genel merkezine gitmek isteyen vatandaşlar için aşağıdaki adres ve telefon numarası faydalı olacaktır.

 • Denizbank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 (212) 348 20 00
 • Denizbank Genel Müdürlük Adresi: Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL

Denizbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Denizbank insan kaynakları departmanında tüm çalışanlara, hiçbir ayrım gözetmeksizin, yetenek ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri profesyonel bir ortam ve koşullar sağlanmaktadır. Banka pazara ve mevcut koşullara uyum sağlamak için yeterli ücret ve diğer ek fırsatları sunmaktadır. Çalışanlara sorumluluklarını geliştirmeleri ve başarılarını artırmaları için eğitim ve staj olanakları sağlanmaktadır. Ayrıca banka kariyer planı çerçevesinde performans standartlarını başarıyla karşılayan çalışanları terfi ettirmektedir Denizbank’ta Karşılıklı güven, anlayış ve iletişim ile yeni fikirlerin temeli hazır olur ve sorunlar çözülür.

 • Denizbank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0 (212) 348 20 00

Ayrıca Kuveyt Türk müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Denizbank sorun ve şikayetleriniz hakkındaki tecrübelerinizi müşteri hizmetlerine kolaylıkla iletebilirsiniz. Denizbank çağrı merkezi iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Denizbank’ın size sunduğu hizmetlerden şikâyetçiyseniz, müşteriler için Denizbank şikayet hattı oluşturulmuştur. Şikayetiniz konusunda müşteri hizmetleri departmanımızı arayabilir veya e-posta ile iletişime geçebilirsiniz. Kalıcı çözümler sunmayı hedefleyen Denizbank, müşterilere sorunlarını iletebilecekleri Denizbank şikayet hattı üzerinden sürekli olarak aktiftir.

 • Denizbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 800
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.