• AMERIKAN DOLARI
  32,6422
  % 1,13
 • € EURO
  34,9074
  % -0,01
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5353
  % 0,69
 • ALTIN (TL/GR)
  2.432,09
  % 1,73
 • ÇEYREK ALTIN
  3.910,00
  % 0,28
 • BITCOIN/TL
  2190744,663
  % 0,45
 • ETHEREUM/TL
  114910
  % 1,49

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Türkiye Finans; 1991 yılında kurulan ve %100 yerli sermayeli ilk özel finans kurumu olan “Anadolu Finans”, 2005 yılında kurulan ve “Faisal Finans Kurumu” adı altında katılım bankası hizmetleri sunan bazı bankaların ortak girişimidir. Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türkiye Finans çağrı merkezi telefon numarasını çevirerek müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. 444 ve 0850’lerde olmak üzere Türkiye Finans bankalarının 2 bağımsız çağrı merkezi iletişim numarası var. Kayıp / çalıntı kartları raporlayabilir ve tüm bankacılık işlemlerini bu çağrı merkezleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Türkiye Finans çağrı merkezi telefon numaraları aşağıda yer almaktadır.

 • Türkiye Finans Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 222 22 44 ve 444 2 444

Ayrıca ING Bank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye Finans müşteri hizmetlerinin vatandaşlara aralıksız hizmet sunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçları kapsamında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Gece saatlerinde çalışan sayısının azalmasından dolayı bağlanmak için bir süre sıra beklemeniz gerekebilir. Müşteri temsilcilerine bağlandığınız zaman işlemlerinizi gece olmasına rağmen hızlı ve aktif bir şekilde hallederek, memnuniyetinizi sağlayacaklardır.

 • Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Türkiye Finans müşterilerinden talep ettiği belgeleri şubelerinden veya internet sitesinden teslim almaktadır. Firmaya yazılı olarak belge, evrak iletmek için bankanın faks hattını da kullanabilirsiniz. Türkiye Finans faks hattı numarası aşağıda yar almaktadır:

 • Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 676 29 27

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Bankanın genel merkezi İstanbul’da diğer bankaların genel merkezlerine yakın konumlanmıştır. Müşteriler problemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için genel müdürlüğe başvurabilir. Türkiye Finans müşteri hizmetleri genel merkezine ulaşmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki adresleri kullanabilirler.

 • Türkiye Finans Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 676 20 00
 • Türkiye Finans Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No:6 Ümraniye/İstanbul ​

Türkiye Finans İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Türkiye Finans Bankası’nda bölüme bağlı olarak, yeni mezun işe alım süreci farklı planlarla yönetilmektedir. Bu hedef planıyla, gençlerin Türkiye Finans’a faydalı olarak bankaya katkıda bulunmaları mümkün olmaktadır ve Türkiye Finans bu yolla geleceğin liderlerini eğitiyor. İlgili mezunlar çevrimiçi sınavlara girdikten sonra, yetkinlik bazlı mülakatlar yoluyla değerlendirilecektir. Bu testler, genel yetenek ve yabancı dil bilgisini değerlendirecek ve ardından ilgili pozisyon için uygunluklarını ölçmek için yeterlilik listesini ölçecektir. Ayrıca bankanın insan kaynaklarına ulaşmak isteyenler aşağıdaki numarayı kullanabilirler.

 • Türkiye Finans İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0216 676 20 00

ICBC müşteri hizmetleri detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Türkiye Finans firmasıyla ilgili şikayetleriniz müşteri hizmetlerine kolaylıkla iletebilirsiniz Türkiye Finans çağrı merkezi iletişim formunu doldurarak dilek, şikâyet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Forma ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye Müşteri memnuniyet merkezi aracılığı ile bankaya şikayette bulunmak isterseniz, müşteri memnuniyeti merkezini haftanın 7 günü, günün 24 saati 0 850 222 22 44 numaralı telefonu ile arayabilirsiniz. Ayrıca müşteri memnuniyeti merkezi İngilizce, Türkçe ve Arapça hizmet verebilmektedir.

 • Türkiye Finans Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 22 44
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.