• AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ALTIN (TL/GR)
  2.417,88
  % 0,36
 • ÇEYREK ALTIN
  3.955,00
  % 0,10
 • BITCOIN/TL
  2212785,115
  % 1,39
 • ETHEREUM/TL
  119886
  % -2,22

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Kuveyt Türk Bankası A.Ş., 31 Mart 1989 tarihinde kuruluşundan bu yana finans alanında faaliyet göstermektedir. Kuveyt Türk, dinamik kurumsal yönetim yaklaşımı, müşterilerine sunduğu yenilikçi ürünleri ve uluslararası açılımı ile katılımcı finansmanın gelişimine katkı sağlamıştır. Kuveyt Türk, öne çıkan finansal ürün ve hizmetlerini tasarruf sahipleri ve yatırımcıları ile etkin bir şekilde birleştirerek müşteri odaklı yöntemler, teknolojik inovasyon araştırmaları ve dijital dönüşüme yönelik adımlarla alanında lider konumunu sürdürmektedir. Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kuveyt Türk gibi geniş müşteri kitlesine sahip birçok bankanın müşteri hizmetlerine bağlanması veya çağrı merkezi numaralarını bulmak her zaman kolay olmuyor. Bazen Kuveyt Türk çağrı merkezine bağlanmak için bir süre beklemeniz gerekebilir. Müşteri temsilcisi hat üzerindeki çağrı yoğunluğuna göre kesinlikle size dönüş yapacak, şikayet ve sorunlarınızı dinleyecektir. Kuveyt Türk çağrı merkezine bağlanmak için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk çağrı merkezi telefon numarasını arayarak müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

 • Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 123

Ayrıca Anadolubank iletişim bilgilerine de bakabilirsiniz.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Kuveyt Türk Bankasının çalışma saatleri her iş günü sabah 08.30’da başlar ve 12: 30’a kadar devam eder.  Kapanış saati olan saat beşe (17.00) kadar hizmet vermeye devam ediyor. Diğer tüm bankalar gibi Kuveyt Türk Bankası da hafta sonları kapalıdır. Fakat müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak bir çok işleminizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerinin Faks Numarası Nedir?

Kuveyt Türk Bankasına yollamak istediğiniz belgeleri size en yakın şubeye götürebilirsiniz. Şubelere yazılı belge götüremeyecek durumdaysanız, evrak iletmek için bankanın faks hattını da kullanabilirsiniz.

 • Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerinin Faks Numarası: (0262) 723 56 56

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Kuveyt Türk firmasının genel müdürlüğü İstanbul ilinde bulunmaktadır. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için bankanın genel merkezine uğrayabilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri hizmetleri genel merkezinde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar aşağıdaki adresi kullanabilirler.

 • Kuveyt Türk Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 354 11 11
 • Kuveyt Türk Genel Müdürlük Adresi: Büyükdere Cad. No: 129/1 Kat: 11 34394 Esentepe / İSTANBUL

Kuveyt Türk İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kuveyt Türk çalışanları, işe başladıkları ilk günden itibaren planlanan organizasyonun bir parçasıdır. Dünya geneli bir banka olan Kuveyt Türk , her çalışanı yeteneklerine ve hedeflerine göre doğru yerde konumlandırır. Bu doğrultuda çalışanların kişisel gelişimi Kuveyt Türk’ün stratejik hedefleri kadar önemlidir. Kuveyt Türk’ün profesyonel temsilcileri, çalışanlara kariyer rehberliği sağlıyor. Bu nedenle, çalışanların yeteneklerine uygun alanlarda kariyerlerini şekillendirmelerine ve işlerinden zevk almalarına yardımcı olabilir.

 • Kuveyt Türk İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: (0212) 354 11 11

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerinin İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Kuveyt Türk müşteri hizmetleriyle ilgili şikayetlerinizi ve önerilerinizi bankaya iletmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Banka tarafından teslim alınan formlar değerlendirilerek size geri dönüşte bulunulmaktadır.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Banka işlemlerine ilişkin tüm talep ve şikayetler Kuveyt Türk Bankası şikâyet hattı aracılığıyla iletilir. Kuveyt Türk şikâyet hattına erişmek ve sistem üzerinden işlem yapmak için 444 0 123 numaralı telefonu kullanmanız gerekmektedir. Kuveyt Türk şikâyet hattını aradıktan sonra bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek tüm istek veya şikayetleriniz için kayıt oluşturabilirsiniz.

 • Kuveyt Türk Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 123
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.