• AMERIKAN DOLARI
  32,5382
  % 0,26
 • € EURO
  34,6667
  % 0,33
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  40,6276
  % 0,62
 • ALTIN (TL/GR)
  2.493,46
  % 0,30
 • ÇEYREK ALTIN
  4.249,00
  % -0,68
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Anadolubank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Anadolubank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Anadolubank, HABAŞ Grubu tarafından Özelleştirme İdaresi’nden 1997 yılında satın alınarak Türk bankacılık sektörünün genç, canlı ve saygın kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Banka her zaman müşterilerine en büyük değeri verme politikası ile çalışmaktadır. Anadolubank Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

Anadolubank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Anadolubank Çağrı Merkezi telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Anadolubank müşteri temsilcileriyle iletişime geçmek için telefon numarası 0850 222 5550 ‘dir. Kaybolan ve çalınan kart raporları, banka işlemleri, kredi kartı işlemleri, şifre işlemleri, online bankacılık işlemleri, POS ve ATM işlemleri, müşteri memnuniyeti şikayetleri ve önerileri gibi birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • Anadolubank Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 222 5550

Albaraka çağrı merkezi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Anadolubank, daha çok kredi çekmek ve hesap açmak isteyenler tarafından ziyaret edilmektedir. Bu yüzden mesai saatlerini merak eden vatandaşlar çoğalmıştır. Hizmet veren diğer bankalar gibi Türkiye’de Anadolubank da sadece hafta içi açık. Bankanın ilk çalışma saatleri hafta sonları hariç her sabah saat 09: 00’da başlamaktadır. Fakat işlemleriniz için bankaya gitmenize gerek kalmayabilir. Anadolubank müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri, müşterilerini 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır.

 • Anadolubank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Anadolubank’a belge veya dosya yollamak isteyen vatandaşlar şubelere gitmek yerine faks yoluyla belgelerini teslim edebilirler. Bankaya yazılı olarak belge, evrak iletmek için aşağıdaki faks numarasını kullanabilirsiniz.

 • Anadolubank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 02 16 659 10 60

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Anadolubank genel müdürlüğü İstanbul’un en uğrak yerlerinden biri olan Ümraniye’de hizmet vermektedir. Anadolubank müşteri hizmetleri genel merkezine ulaşmak isteyen vatandaşlar Ümraniye’de yer alan genel müdürlüğe başvurabilirler.

 • Anadolubank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 687 70 00
 • Anadolubank Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi Toya Sokak No:3 34768 Ümraniye İstanbul

Anadolubank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Anadolubank her yıl düzenli olarak personel istihdam etmektedir. Bankanın ihtiyaçlarını karşılayan kişiler bankada çalışmaya başlar. Bankanın gereksinimlerini karşılayanlar, bankanın işe alım tarihine göre başvurdukları sürece iş başvurusunda bulunabilirler. 20 yıldır bankacılık ile uğraşan banka, hizmet kadrolarını genişleterek daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. Anadolubank, personel işe alırken bu işe alım ilanlarını resmi internet sitesinde paylaşacaktır. Ayrıca personel işe alım bildirimi, banka tarafından onaylanan iş ilanı web sitesinde yayınlanacaktır. Bankada çalışmak isteyenler aşağıdaki posta yoluyla başvurabilirler. Başvuru sürecini takip etmek için insan kaynakları telefon numarası ile bilgi alınabilir. Anadolubank insan kaynakları telefon numarası aşağıdaki gibidir.

 • Anadolubank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0216 687 70 00

Anadolubank Müşteri Hizmetlerinin İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Anadolubank müşteri hizmetlerini şikayet etmek için veya öneride bulunmak için iletişim formu doldurulabilir. Müşteriler iletişim formlarına karşılaştıkları problemleri bildirerek bankaya teslim etmelidirler. Banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra müşteriye geri dönüşte bulunacaktır.

Ayrıca Akbank iletişim bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Anadolubank Müşteri Hizmetlerinin Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Anadolubank müşteri hizmetleri şikayet için oluşturulmuş hattı arayarak problemlerinizi ve şikayetleriniz anlatabilirsiniz. Banka sizin için uygun çözümler sunarak size yardımcı olmaya çalışacaktır. Anadolubank’ın müşteri şikayetlerine özel bir telefon numarası bulanmamakla beraber, müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

 • Anadolubank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 222 55 50
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.