• AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ALTIN (TL/GR)
  2.417,88
  % 0,36
 • ÇEYREK ALTIN
  3.955,00
  % 0,10
 • BITCOIN/TL
  2209236,268
  % 0,83
 • ETHEREUM/TL
  119863
  % -2,31

Albaraka Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Albaraka Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Türkiye’nin en büyük bankalarından Albaraka Türk Bankası, müşterilerine sunduğu tüm ürün ve hizmetler için daha hızlı iletişim kanalları ile bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Kısa sürede çözüm bulabilmek için Albaraka kredi kartı başvurusu, katılım oranı ve diğer tüm bankacılık hizmetleri ile ilgili sorularınızı çağrı merkezi üzerinden banka yetkililerine iletebilirsiniz. Albaraka Müşteri Hizmetleri’ne bağlanarak daha iyi hizmet alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Albaraka Müşteri Hizmetleri telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Albaraka Türk Bankasının sırasıyla 0850 ve 444 olmak üzere iki ayrı çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri üzerinden kayıp / çalıntı kartları raporlayabilir, banka işlemlerini gerçekleştirebilir, şifre alma ve şifre değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilir, güncel borç bilgilerini isteyebilir, ihtiyaçlarınızı, sorularınızı, önerilerinizi ve şikayetlerinizi kolaylıkla raporlayabilirsiniz.

 • Albaraka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666

Albaraka Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Türkiye’nin bir çok ilindeki Albaraka şubeleri, yüzlerce bölgeye hizmet vermek için mesai saatleri içerisinde müşterilere hafta içi hizmet veren şubeleri sabah 08.30 – 12.30, öğleden sonra 13.30 – 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Banka çalışma saatleri içinde hızlı bir şekilde bankacılık hizmetleri sunmaya devam eder, ancak 1 saatlik öğle yemeği saatini arasında işlem yapılmaz. Albaraka müşteri hizmetleri 24 saat müşterilere hizmet vermektedir. Günün her saatinde arayarak işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • Albaraka Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

Ayrıca Akbank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Albaraka Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Albaraka şubelerine belge iletmek için şubeye kadar gitmenize gerek yoktur. İhtiyacınız halinde bankaya yollamak istediğiniz belge ve evrakları aşağıdaki faks numarasını ile yollayabilirsiniz.

 • Albaraka Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 216 666 16 00

Albaraka Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Albaraka bankasının genel müdürlüğü İstanbul’da hizmet vermektedir. Genellikle daha üst düzey müşterilere hizmet veren genel müdürlüğe ulaşmak isteyen vatandaşlar Ümraniye’de bulunan şubeye giderek işlemlerini halledebilirler.

 • Albaraka Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 216 666 01 01
 • Albaraka Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:6 34768 Ümraniye/ İSTANBUL

Albaraka İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Albaraka Türk’te açık pozisyonlar için işe alım süreci, başvuru sonrası değerlendirmelere dayanmaktadır. Adayların açık pozisyonlara başvurmak için belirli koşulları karşılaması gerekir. Uygun adayları değerlendirmeye alınarak mülakata çağrılabilir. Değerlendirme sonucunda aday sınava girecek. Sınavda başarılı olan adaylara iş fırsatları verilecek, sınavda başarısız olanlar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir. İşe alım sürecinin İK pozisyonları farklı olsa da, diğer pozisyonlar da farklı olabilir. Ancak işe alım süreci genel olarak mülakata dayanmaktadır. Albaraka insan kaynakları departmanınız özel bir numarası olmamakla beraber bankanın vermiş olduğu numarayı arayarak bu konuyla ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Albaraka İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: +90 216 666 01 01

Albaraka Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Albaraka Bankası çağrı merkezi hakkındaki şikâyet ve önerilerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Albaraka çağrı merkezi iletişim formunu bankaya ilettikten sonra banka formu inceleyerek size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Albaraka Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Albaraka Türk banka işlemleri için talep veya şikâyette bulunmak isteyen müşterilerin, Albaraka şikâyet hattı ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Albaraka şikâyet hattı ile iletişime geçtikten sonra detaylı uygulamalar ve banka işlem talepleri oluşturabilirsiniz. Albaraka şikâyet hattı ile iletişime geçen müşteriler, bankanın verdiği hizmette sıkıntı yaratacak bir talep oluşturarak şikayet talebini bankaya iletebilirler. Albaraka’nın müşteri şikayetlerine özel bir telefon numarası bulanmamakla beraber, müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

 • Albaraka Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 25 25
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.