• AMERIKAN DOLARI
  32,7120
  % 1,35
 • € EURO
  34,9643
  % 0,16
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5667
  % 0,78
 • ALTIN (TL/GR)
  2.441,44
  % 2,12
 • ÇEYREK ALTIN
  3.930,00
  % 0,71
 • BITCOIN/TL
  2189432,114
  % 0,75
 • ETHEREUM/TL
  114983
  % 2,27

Akbank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Akbank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Akbank, banka olarak Sabancı Holding bünyesinde hizmet vermektedir. Banka, bölgedeki pamuk üreticilerine destek olmak, üretim kalitesini artırmak ve ülkenin ekonomik kalkınmasını sağlamak amacıyla 1948 yılında Adana’da kurulmuştur. Hacı Ömer Sabancı öncülüğünde kurulan banka, tarımsal üretimden kazanç sağlamaya başladı. Daha sonra bugüne kadar varlığını koruyarak müşterilerine birçok farklı alanda finansal destek sağlamaya çalıştı. Akbank Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Akbank Müşteri Hizmetlerinin telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Müşteri temsilcileriyle konuşarak ister kredi kartı işlemlerinizi ister borç ödeme işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetlerine bağlandığınızda birçok farklı ihtiyaca cevap veren çözümler bulabilirsiniz. Akbank müşteri temsilcisi, günün her saatinde aramanıza cevap verecektir. Çağrı merkezine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilir, sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

 • Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 2 525

Akbank telefon numarası güncelleme nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Akbank Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Akbank çağrı merkezi sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Akbank müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz saatte arayarak işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Gece saatlerinde çalışan sayısının azalmasından dolayı bağlanmak için bir süre sıra beklemeniz gerekebilir. Müşteri temsilcilerine bağlandığınız zaman işlemlerinizi gece olmasına rağmen hızlı ve aktif bir şekilde hallederek, memnuniyetinizi sağlayacaklardır.

 • Akbank Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Akbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Akbank müşterilerinden talep ettiği belgeleri şubelerinden veya internet sitesinden teslim almaktadır. Firmaya yazılı olarak belge, evrak iletmek için müşteri temsilcinizle iletişime geçerek özel bir faks hattını kullanabilirsiniz.

 • Akbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Faks numarası bulunmamaktadır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Akbank firmasının genel müdürlüğü İstanbul ilinin Beşiktaş semtinde hizmet vermektedir. Akbank müşteri hizmetleri genel merkezine ulaşmak isteyen vatandaşlar Sabancı Center içinde yer alan genel müdürlüğe başvurabilirler.

 • Akbank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 385 55 55
 • Akbank Genel Müdürlük Adresi: KONAKLAR MAH. 4. LEVENT BÜYÜKDERE CAD. SABANCI CENTER (SABANCI CENTER İÇERİSİNDE) / LEVENT / BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Akbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Akbank firmasında çok sayıda işletme ve iktisat eğitimi almış bankacı çalışmaktadır. Sizde Akbank şubelerinde çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler çok kolay. Akbank insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyon için başvuruda bulunarak, mülakatlara katılmaya hak kazanabilirsiniz. Akbank çalışanlarına en iyi imkanları sağlayacak, çalışanlarından en yüksek verimi almayı hedeflemektedir. Bazen çalışanlarından esnek çalışma saatleri isteyen bankanın amacı müşterilerine sürekli bir hizmet vermektir.

 • Akbank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 385 55 55

Akbank kredi kartı başvurusu sorgulama yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerinin İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Akbank firmasıyla ilgili işlemleriniz hakkındaki tecrübelerinizi müşteri hizmetlerine kolaylıkla iletebilirsiniz. Akbank çağrı merkezi iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerinin Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Akbank firması ve çalışanlarıyla yaşadığınız problemler için Akbank müşteri hizmetlerini şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Akbank çağrı merkezi şikâyet hattını arayarak firmaya geri bildirimde bulunabilirsiniz. Banka şikâyet ve geri bildirimlerinizi dikkatlice değerlendirerek gereğini yapıp, size geri dönüt yapacaktır. Akbank’ın müşteri şikayetlerine özel bir telefon numarası bulanmamakla beraber, müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

 • Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 25 25

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.