• AMERIKAN DOLARI
  32,7100
  % 1,34
 • € EURO
  34,9416
  % 0,09
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5414
  % 0,72
 • ALTIN (TL/GR)
  2.441,64
  % 2,13
 • ÇEYREK ALTIN
  3.932,00
  % 0,76
 • BITCOIN/TL
  2188376,718
  % 0,48
 • ETHEREUM/TL
  114917
  % 1,90

Halkbank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Halkbank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Halkbank, 1938 yılında kurulmuş, Halkbank ve Kamu Fonları Kanunu hükümlerine uygun olarak küçük ve orta ölçekli iş adamları ve sanayicilere uygun krediler sağlamayı amaçlayan bir kamu bankasıdır. 128.480 milyon TL aktif büyüklüğü ile dünyanın 159. büyük bankasıdır.24 Şubat 2017 tarihinde yayınlanan kamu iktisadi kararnamesi, hisselerinin % 51.11’ini Türkiye Varlık Fonu’na devretmeyi kabul etti. Halkbank Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Halkbank Müşteri Hizmetlerinin telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank, vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ayrı hizmetiyle aynı kalitede hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bölgenin lider KOBİ bankası olma vizyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir. Sosyal sorumluluğu ve sorumluluk bilinci nedeniyle kendini sürekli yenilemekte olan banka ,tüm bankacılık hizmetlerini etkin bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Ayrıca banka müşterilerinin memnuniyetini en düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Türk finans sektörünün gelişimine katkı sağlayan  Halkbank’ın misyonu, bankacılık sektöründe hak ettiği yeri kazanmaktır. Halkbank ulusal ve küresel bir güç haline gelmesindeki en büyük etken, aktif müşteri hizmetleridir. Halkbank’ın müşteri hizmetleri ile banka işlemlerinizi adeta bir telefonla yapabilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri numarası aşağıdaki gibidir:

 • Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 0400

Ayrıca Odeabank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Halkbank’ın çalışma saatleri sabah 9.00’da başlıyor. Banka sabah 09.00’da açılıyor ve 17.00’de bitiyor. Türkiye, çalışma koşulları göz önüne alındığında en iyi koşullara sahip bankalardan biridir. Özellikle bankalar tarafından belirli bir süre içinde yapılan personel işe alım sınavlarının büyük uygulamaları vardır. Fakat işlemlerinizi 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

 • Halkbank Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Halkbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Halkbank şubelerine belge veya doküman yollamak istiyorsanız faks numarasını kullanarak belgelerinizi yollayabilirsiniz. Banka faks numarası aşağıda verilmiştir.

 • Halkbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: (0212) 340 93 99

Halkbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Halkbank genel müdürlüğü İstanbul en elit semtlerinden biri olan Ataşehir semtinde bulunmaktadır. Müşteriler problemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için genel müdürlüğe başvurabilir.

 • Halkbank Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0216) 503 70 70
 • Halkbank Genel Müdürlük Adresi: Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir / İstanbul

Halkbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Seçme ve değerlendirme sürecinin başarıyla sonuçlanması durumunda Halkbank’ta çalışması gereken personel, insan kaynakları departmanının “İş sözleşmesi imzalama, işe başlama ve deneme süresi” hükümleri çerçevesinde Halkbank’a atanacaktır. Atanan kişi, banka ile bir iş sözleşmesi imzalar ve bildirim mektubunun alındığı tarihten itibaren 15 gün içinde işe başlayabilir.

 • Halkbank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: (0216) 503 70 70

Garanti BBVA müşteri hizmetleri ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Halkbank Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Halkbank firmasıyla ilgili şikayetlerinize müşteri hizmetlerine kolaylıkla iletebilirsiniz Halkbank çağrı merkezi iletişim formuna aşağıdan ulaşarak doldurabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Halkbank, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için “Mutlu Müşteri Merkezi” kurmuştur. Tüm öneri ve dileklerinizi bu müşteri merkezine iletebilirsiniz. Halkbank şikayet hattı yani Mutlu Müşteri Merkezi’nde önerileriniz en kısa sürede değerlendirilecek, soru ve şikayetleriniz anında çözümlenecektir. Beklentilerinizi maksimuma çıkarmak ve kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız şikayetinizi Halkbank şikayet hattı üzerinden çözebilirsiniz.

 • Halkbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 222 0 400
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.