• AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ALTIN (TL/GR)
  2.417,88
  % 0,36
 • ÇEYREK ALTIN
  3.955,00
  % 0,10
 • BITCOIN/TL
  2228192,447
  % -0,39
 • ETHEREUM/TL
  122640
  % 1,00

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Garanti BBVA, 1946 yılında Ankara’da kurulmuş bir bankadır. 30 Eylül 2014 itibarıyla konsolide varlıkları 107 milyar ABD dolarına ulaşarak onu Türkiye’nin ikinci büyük özel bankası haline getirdi. Kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, perakende ve yatırım bankacılığı dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş alanlarında faaliyet göstermektedir. Garanti BBVA, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında kurulan ortaklıklar aracılığıyla entegre finansal hizmetler de sunuyor. Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri telefon numarasını kullanarak müşteri hizmetleriyle birlikte işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Garanti Bankası Çağrı Merkezi’ni arayarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kayıtlı kart bildirimleri, banka ve kredi kartı işlemleri, banka işlemleri, internet ve mobil bankacılık ile ilgili işlemleri yapabileceğiniz Garanti Bankası müşteri hizmetleri güncel faaliyetler ve fırsatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Müşteri temsilcileriyle iletişime geçmek, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkililere bildirmek için 0850 222 0 333 ve 444 0 333’ü arayarak Garanti Bankası müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

 • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 333

Ayrıca QNB Finansbank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Garanti BBVA müşteri hizmeti; 7/24 hizmet vermektedir. Bu nedenle, Garanti Bankası çalışanları müşterilerin ihtiyaçları için vardiyalı olarak çalışmaktadırlar. Banka şubelerinde gerçekleştirilen işlemlerin çoğu, bankanın İnternet şubesi veya ATM aracılığıyla tamamlanabilir. Para çekme, para yatırma, fatura ödeme, elektronik transfer, havale vb. İşlemler için ek ücret alınmaz. Hatta kredi başvuru işlemleri bile online olarak yapılabilmektedir.

 • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinin Faks Numarası Nedir?

Garanti BBVA müşterileri şubelere belge yollamak için şubeye gitmek yerine faks ile belge yollayabilirler. Bankaya faks yollamak için aşağıdaki numara kullanılabilir.

 • Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinin Faks Numarası: +90 212 318 18 88

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Garanti BBVA bankası ana şubesi İstanbul’da yer almaktadır. Vatandaşlar sorunlarıyla ilgili hizmet almak için genel müdürlüğe uğrayabilirler Garanti BBVA müşteri hizmetleri genel merkezine ulaşmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki adrese gidebilirler.

 • Garanti BBVA Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 212 318 18 18
 • Garanti BBVA Genel Müdürlük Adresi: Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2
  34340 Levent Beşiktaş İstanbul

Garanti BBVA İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Garanti BBVA’da her çalışan kendi patronudur. Yöneticileriyle birlikte karşılaştıkları yeteneklere ve performans değerlendirmelerine göre kariyer hedeflerini tanımlar, planlar ve yönetirler. Böylelikle Garanti BBVA, içeride yöneticilik eğitim vermektedir. İnsan kaynakları departmanı, Garanti BBVA’nın hedefleri doğrultusunda modern insan kaynakları planını diğer departmanlarla iş birliği içinde başarıyla uygulamaktadır.

 • Garanti BBVA İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 318 18 18

Kuveyt Türk çağrı merkezi bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Garanti BBVA bankasında yaşadığınız problemlerle ilgili iletişim formu doldurarak, tecrübelerinizle ilgili sorun ve görüşlerinizi bankaya iletebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinin Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Müşteri şikayet ve taleplerini Garanti Bankası’na iletmek için iletişim formu kullanabilir, şikayetlerinizi Garanti şikayet sitesi sikayetvar.com’da bildirebilir ve ardından Garanti WhatsApp şikayet bankası aracılığıyla banka ile iletişime geçebilirsiniz. Şikayetinizi, Garanti Twitter şikayet sayfası ve Garanti Facebook şikayet sayfasından sosyal medya aracılığıyla da bankaya iletebilirsiniz. Şikayet ve taleplerinizi Garanti BBVA müşteri hizmetlerinin aracılığıyla iletebilir, 0850222 0 333’ü arayabilirsiniz.

 • Garanti BBVA Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 333
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.