• AMERIKAN DOLARI
  32,7387
  % 1,43
 • € EURO
  34,9566
  % 0,14
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5709
  % 0,79
 • ALTIN (TL/GR)
  2.434,90
  % 1,85
 • ÇEYREK ALTIN
  3.924,00
  % 0,48
 • BITCOIN/TL
  2189180,485
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  114957
  % 2,32

Odeabank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Odeabank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Odeabank, 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir. 20 Haziran 2012 tarihinde Bankacılık Düzenleme Kurumu’na işyeri açma izni almak için başvuru yapılmış ve banka 2 Ekim 2012 tarihinde bankamıza işyeri açma izni verilmesine karar vermiştir. Banka yıllardır müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Odeabank Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

Odeabank Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası Nedir?

Odeabank Müşteri Hizmetlerinin telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank Türkiye’nin her yerinde müşterisi olan bankalardan biridir, bankada birçok işlem telefonunuz üzerinden arayarak gerçekleştirlebilir, ve istediklerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kredi kartları, banka kartları, hesap işlemleri, şifre işlemleri vb. İle ilgili birçok soru için telefon ve müşteri hizmetleri aranarak bilgi alınabilir. Diğer Bankaların aksine telefonda uzun süre müşteri temsilcilerine bağlanmayı beklemezsiniz.

 • Odeabank Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası: 444 8 444 veya 0850 222 8444

Ayrıca Garanti BBVA müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Odeabank müşteri hizmetleri sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Odeabank, her  günü sabah 09: 00’da işe başlar ve 12: 30’a kadar devam etmektedir, öğle arasından sonra gece kapanış saati olan 17: 00’ye kadar hizmet veriyor. Odeabank şubeleri hafta sonları, Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır. Odeabank’a sürekli ulaşabilmek için müşteri hizmetleri aranabilir. Odeabank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 • Odeabank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Odeabank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Odeabank müşterileri göndermek istedikleri belgeleri banka şubelerine faks yoluyla gönderebilmektedir. Bankaya yazılı olarak belge, evrak göndermek için aşağıdaki faks numarası kullanılabilir.

 • Odeabank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 212 304 84 45

Odeabank Müşteri Hizmetlerinin Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Müşteriler Odeabank bankasının genel müdürlüğüne giderek işlemlerini daha çabuk halledebilirler. Bankanın ana şubesi İstanbul ilinin Şişli semtinde hizmet vermektedir. Genel müdürlüğe gitmek isteyen müşteriler için adresi aşağıda yer almaktadır.

 • Odeabank Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 304 84 44
 • Odeabank Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199/119 34393 Şişli – İstanbul

Odeabank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Odeabank insan kaynakları departmanının amacı , Odeabank’ın hedeflerini karşılayan bir ekip oluşturmaktır. Bu konudaki kararlılık, tüm çalışanların seçiminde, işe alımında, motivasyonunda, terfi ve gelişiminde insan kaynaklarının rolüne de yansımaktadır. Odeabank insan kaynakları departmanı, beklendiği gibi, bankanın her alanında uygun çalışanları işe almayı ve elde tutmayı taahhüt etmektedir; bu doğrultuda insan kaynakları departmanı, yüksek performans kültürü oluşturmaya ve çalışanları desteklemek, başarılı performansı tanımak ve ödüllendirmek için açık, iki yönlü bir iletişim kültürü sergilemektedir.

 • Odeabank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: (0212) 304 84 44

Kuveyt Türk çağrı merkezi bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Odeabank ile ilgili şikayetleriniz için ve banka hakkındaki tecrübelerinizi müşteri hizmetlerine kolaylıkla iletebilirsiniz Odeabank çağrı merkezi iletişim formunu doldurarak dilek, şikâyet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Odeabank müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Arz, talep ve şikayetlerini her zaman ele almaktadır. Banka ve çalışanlardan gelen olası şikayetleri bize bildirmeniz durumunda sorununuz en kısa sürede çözülecek ve her türlü memnuniyetsizlik ortadan kalkacaktır. Kalıcı bir şikâyet çözümü sağlamak için Odeabank, müşterilere her zaman sorunları bildirebilecekleri içim hizmet veren Odeabank şikayet yardım hattını kullanmaktadır.

 • Odeabank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 8 444
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.