• AMERIKAN DOLARI
  32,7405
  % 1,43
 • € EURO
  34,9730
  % 0,19
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5793
  % 0,81
 • ALTIN (TL/GR)
  2.436,25
  % 1,91
 • ÇEYREK ALTIN
  3.923,00
  % 0,48
 • BITCOIN/TL
  2189180,456
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  114957
  % 2,32

Garanti BBVA Kredi Kartı Kapatma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Kredi Kartı Kapatma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi kartı kapatma başvurusu için bankanın dilediğiniz şubesine gidebilirsiniz. Banka ilgililerine talebinizi belirtmeniz halinde kredi kartınızın iptal olması için gerekli işlemler başlayacaktır. Kredi kartı kullanımı yoğun bir şekilde devam etmektedir. Ne var ki bazı kart kullanıcıları farklı nedenlerden kartlarını kullanmamak üzere iptal etmeyi de isteyebilmektedirler. Garanti Bankası tarafından en sık kullanılan kartlardan bir tanesi olan Bonus kart, binlerce insan tarafından kullanılmaktadır. Bu karta sahip olmak için hem başvuru yapmak kolaydır hem de iptal işlemi çok kısa süre içinde gerçekleşebilir. Dilerseniz kredi kartınızı telefon bankacılığı aracılığıyla iptal ettirebilir dilerseniz de banka şubelerine giderek kartınızı iptal ettirebilirsiniz. Her iki şekilde de kartın iptal olması için gerekli olan süre aşağı yukarı aynı olacaktır.

Telefon Üzerinden Garanti BBVA Kredi Kartı Kapatma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Telefon üzerinden Garanti BBVA kredi kartı kapatma başvurusu yapmak isterseniz telefonlarınızdan 444 03 33 ya da 0 850 222 03 33 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Telefon bankacılığını aradığınız zaman telesekreter ile sunulan menüde kredi kartı iptal bölümünü tuşlayın ve müşteri temsilcisine bağlanın. Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmede Garanti Bankası kredi kartınızın iptalini isteyebilirsiniz. Eğer müşteri temsilcisi kartın iptal edilmesi için herhangi bir sorun görmüyorsa, kart iptali anında gerçekleşecektir. Müşteri temsilcisi iptal işlemine başladıktan en çok 1 hafta içinde iptal işlemleri tamamlanır.

Garanti BBVA kartı internet alışverişlerine açma ve kapatma bilgilerine de bakabilirsiniz.

Banka Şubesi Üzerinden Garanti BBVA Kredi Kartı Kapatma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka şubesi üzerinden Garanti kredi kartı kapatma başvurusu yapabilirsiniz. Kendinize en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Banka yetkililerine kartınız için iptal talebiniz olduğunu söylemeniz halinde yetkililer önce kartınızın borcu olup olmadığına bakar. Kart üzerinde eğer herhangi bir borç bulunmuyorsa kart için iptal işlemleri başlatılabilir. Bonus kredi kartı iptal dilekçesi verilecektir. Bu dilekçeyi uygun şekilde doldurduğunuzdan emin olduktan sonra dilekçiyi banka yetkililerine teslim edin. Kartınız için artık iptal süreci başladı. Kartınız iptal olduğu zaman kullanıcıya kart iptal bilgisi verilecektir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Kayıp ve Çalıntı Durumunda Nasıl İptal Edilir?

Çalıntı ve kayıp halinde Garanti kredi kartı kapatma işlemi için durumu fark ettiğiniz anda hemen telefonlarınızdan 444 03 33 ya da 0 850 222 03 33 numaralı telefonlardan iletişime geçmek gerekir. Banka yetkilileri ile görüşmeniz halinde kartınız için iptal işlemi başlayacaktır. Aksi durumda kartın kötü niyetli kişilerin eline geçmesi halinde maddi kayıplar yaşanabilir. Bu duruma düşmemek için bir an önce kartın iptali gerçekleştirilmelidir.

Garanti BBVA bireysel emeklilik hakkında merak edilenlere de bakabilirsiniz.

Garanti BBVA Platinum Kredi Kartı Nedir?

Garanti Platinum kredi kartı ile her yerde ayrıcalıklı olmanın keyfinin çıkarabilirsiniz. Bonus ailesinin e prestijli kartlarından bir tanesine sahip olarak ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın. Kartın ek bonus özelliği sayesinde her alışveriş yaptığınızda bonus kazanırsınız. QR ya da mobil ödeme özelliğini kullanmanız halinde ek yüzde 7 bonus kazanma hakkı da sizleri bekliyor. Kazandığınız her 1 bonus 1 TL’ye karşılık gelir. Dilerseniz kartla birlikte gelen temassız ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Öde ve geç özelliği ile ödemelerinizi yaparken hızın keyfini çıkarırsınız. Üstelik ödemelerinizi Garanti Bankası kredi kartınızı kullanarak 1 saniye gibi kısa bir süre içinde gerçekleştirmiş olursunuz. Bütün noktalarda şifresiz alışveriş yaparsınız. Alışverişlerinizi master card ve visa amblemi bulunan bütün iş yerlerinde avantajlı olarak gerçekleştirmek için siz de kart başvurunuzu yapın!

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.