• AMERIKAN DOLARI
  32,8465
  % -0,05
 • € EURO
  35,1994
  % -0,02
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,6288
  % -0,14
 • ALTIN (TL/GR)
  2.452,91
  % 0,11
 • ÇEYREK ALTIN
  4.032,00
  % -0,41
 • BITCOIN/TL
  2051054,667
  % -2,87
 • ETHEREUM/TL
  110315
  % -4,24

Garanti BBVA Kartı İnternet Alışverişine Açma ve Kapatma İşlemi

Garanti BBVA Kartı İnternet Alışverişine Açma ve Kapatma İşlemi

Garanti BBVA kredi kartı internet alışverişine açma ve kapatma işlemi için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra açık yazın ve boşluk bırakın daha sonra kartınızın son 6 hanesini yazın ve mesajınızı 3340’a SMS olarak gönderin. Bu şekilde yalnızca numarasını girdiğiniz kartı internet için alışverişe açmış olursunuz. İnternet üzerinden harcama yapmaya devam etmek için mutlaka kartınızın internet alışverişi için açık olması gerekiyor. Dilerseniz daha sonra kartınızı pasif hale de getirebilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden sahip olduğunuz bütün kartlarınızı online alışveriş için açmak isterseniz de tercih yazdıktan sonra mesajı 3340’a göndermeniz gerekecektir. Bu şekilde bankadan sahip olduğunuz bütün kartlarınız internet alışverişi için uygun hale gelmiş olacaktır. Paracard’ınızı online alışveriş için aktif hale getirmek isterseniz de açık yazın boşluk bırakın ve kartın son 6 hanesini yazdıktan sonra mesajı 3340’a gönderin.

Garanti Cep Üzerinden Garanti BBVA Kartı İnternet Alışverişine Açma ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti Cep’ten Garanti kredi kartını internete açma ve kapatma için ilk olarak Garanti Cep uygulamasnı açın. Daha sonra kimlik no ve şifrenizi kullanarak uygulamaya giriş yapın. Garanti bankası online işlemleri aktif hale getirmek için sırasıyla şu linkleri tıklayın:

 • Ana sayfa,
 • Hesap ve kart,
 • Kartlar,
 • İlgili kart,
 • İnternet üzerinden alışveriş adımlarını takip ettiğiniz zaman dilerseniz kartınızı online işlemler için aktif hale getirebilir dilerseniz de pasif hale getirebilirsiniz.

Garanti BBVA hesap işletim ücreti ne kadar? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Garanti İnternet Üzerinden Garanti BBVA Kartı İnternet Alışverişine Açma ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti İnternet’ten Garanti kredi kartını internete açma ve kapatma işlemi için kişilerin ilk olarak herhangi bir tarayıcı üzerinden garantinin web sitesine girmesi gerekiyor. Daha sonra sağ üst kısımda yer alan bireyse ve kurumsal internet bankacılığı seçenekleri arasında bireysel butonuna tıklanır. Banka ekranında açılan pencereden önce TC kimlik no ve sonra internet bankacılığı şifresi girilmelidir. Daha sonra Garanti Bankası internet giriş butonuna tıklanır. Bu sayfaya ulaştıktan sonra kolay bir iki adım sayesinde online alışveriş tercihlerini aktif hale getirebilir ya da dilerseniz pasif hale getirebilirsiniz. Bunun için ana sayfaya gelin, kart linkine tıklayın, banka kartı kredi kartı butonuna basın, ilgili karta gelin, kart bilgilerine tıklayın, internet alışveriş adımına gelerek alışveriş için kartınızı aktif hale getirin.

Garanti Şubeleri Üzerinden Garanti BBVA Kartı İnternet Alışverişine Açma /Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti şubelerinden Garanti kredi kartını internete açma ve kapatma için size en yakın herhangi bir banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Banka şubelerinin yerlerini öğrenmek için dilerseniz banka resmi adresini ziyaret edebilir ve burada iletişim sekmesine gelebilirsiniz. Garanti Bankası’nda bulunan ilgili kişilere kartınızı online alışveriş için aktif ya da pasif hale getirmek istediğinizi belirtmeniz halinde istediğiniz gerçekleştirilecektir.

Garanti BBVA  günlük para çekme limiti detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Garanti Mobil Bankacılık Özellikleri Nelerdir?

Garanti mobil bankacılık özellikleri sayesinde artık finansal bilgilerinizi kolay görebilir ve nakit akışınızı rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Yeni tasarım sayesinde gelen ve giden sekmelerini kullanarak nakit akışı hakkında bir bakışta bilgi sahibi olursunuz. İş hayatında önemli bir yeri olan kredi kartı, çek ve POS için detaylı bilgi sahibi olursunuz. Bütün işlemleri artık Garanti Bankası mobil uygulaması güncellemesi sayesinde tek bir yerde görebilirsiniz. Üstelik işlemleri tarihleri ile beraber görüntülemek mümkün olur. QR kod kullanarak para transferi işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.