Garanti Bankası’nda hesabı bulunan bireylerin hesap numarasını öğrenebilmesi için mobil cihazları kullanması mümkün oluyor. Bireysel veya kurumsal hesap için web sitesine giriş imkanı tanıyan Garanti Bankası, özellikle IBAN veya hesap numarası öğrenilmesi için cep bank uygulamasıyla hizmet veriyor.

Akıllı telefona indirilecek olan mobil uygulamada, size verilen hesap bilgileri doğrultusunda girişinizi yapabilirsiniz. Gireceğiniz hesap bünyesinde yer alacak olan bilgilere, Garanti hesap numarası öğrenme sürecinde, kategorilerden hesabım bölümüyle ulaşabilirsiniz. Bu süreçte hem IBAN numarasının hem de hesap numarasının öğrenilmesi hatta kopyalanması mümkün olacaktır.

Garanti Hesap Numarası

Garanti’nin müşterileri için belirlediği hesap numaraları ve IBAN numaraları, müşteriye özel ve web sitesinden de ulaşılabilecek yapıya sahiptir. Mobil cihazlardan giriş yaptığınız işlemlerle aynı şekilde, direkt olarak hesabım kısmına girerek hesap numaranızı öğrenebilirsiniz.

Sitede IBAN sorgulaması yapılması istendiği taktirde, IBAN sorgulama kategorisine girilmesi ve şube koduyla hesap numarasının yazılması mümkündür. Bu süreç, Garanti hesap numarası öğrenme yerine, hesap numarasını bilen fakat IBAN numarasını bilmeyen müşteriler için profillere ulaşılmasını sağlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı yazınız.