• AMERIKAN DOLARI
  32,8578
  % 0,05
 • € EURO
  35,2088
  % 0,10
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,6708
  % 0,01
 • ALTIN (TL/GR)
  2.454,67
  % 0,18
 • ÇEYREK ALTIN
  4.026,00
  % -0,19
 • BITCOIN/TL
  2044591,744
  % -3,22
 • ETHEREUM/TL
  110614
  % -3,96

Garanti BBVA Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar?

Garanti BBVA Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar?

Garanti BBVA hesap işletim ücreti 125 TL olarak  belirlenmiştir. Kart emeklililer ve kurumsal maaş ödemeleri dışında bu ücreti almaktadır. Kişiler kartı teslim aldıktan sonra, kartı kullanarak her alışverişlerinde bonus puan kazanma hakkına sahip olurlar. Garanti Bankası hesabı açmak isterseniz öncelikle gerekli olan şartları sağlamanız ve istenilen belgelerle bankaya başvuru yapmanız gerekir. Ev adresi, telefon numarası, pasaport ya da kimlik belgesi evraklarınızı hazır ettikten sonra banka hesabı açma için başvurunuzu yapabilirsiniz. Evraklarınız hazır olduktan sonra size en yakın herhangi bir banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Bankaya başvuru yaptığınız tarihten itibaren ortalama 10 gün içinde kart tarafınıza teslim edilecektir. İnternet bankacılığı üzerinden Bonus ve Paracard uygulamalarını kullanmanız için başvuru yapabilirsiniz. Bonus uygulaması sayesinde alışveriş yaparken bonus puanlar kazanırsınız. Bu puanları alışveriş yaparken daha sonra kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA günlük para çekme limiti bilgilerine de bakabilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus Uygulaması Nedir?

Garanti bonus uygulaması kişinin kartını teslim aldıktan sonra kullanmasıyla başlar. Her alışveriş bonus puan anlamına gelir. Bu bonus puanlar alışverişte kişinin avantajlı olmasını sağlar. İnternet alışverişi yaparken bile bonus puan kazanmaya devam edersiniz. Ancak unutulmamalıdır ki kart ilk alındığı zaman internet alışverişlerine kapalı olur. Önce internet alışverişi için kartı açtıktan sonra internet alışverişi yapabilir ve bonus puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Garanti Bankası kartınızın özelliklerini dilerseniz mobil şube üzerinden açabilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde pek çok işlemi yapabilirsiniz. Mobil uygulama insanların para transferinden fatura ödemelerine kadar pek çok işlemi yapmalarına olanak tanır.

Garanti BBVA Hesap Türleri Nelerdir?

Garanti bonus hesap türleri çeşitli olduğundan sizin için en uygun olan hesap türünü seçmenizde fayda var. Dilerseniz vadesiz hesap, vadeli hesap, döviz hesabı, altın hesabı açtırabilirsiniz. Bu şekilde paranız ile yatırım yapmış olursunuz. Eğer döviz hesabı açarsanız bu durumda paranız döviz üzerinden değerlenmeye başlar. Döviz hesabında paralar dolar şeklinde olur. Bu yatırımlar geleceğiniz için oldukça faydalı olacaktır. Garanti Bankası hesaplar için işletim ücreti aldığı için, başka bankaları tercih edebilirsiniz. Kimi bankalar hiçbir ücret talep etmemektedir.

Garanti BBVA Hesap İşletim Ücreti Kesilmemesi için Yapmak Gerekir?

Garanti hesap ücreti kesilmemesi için hesap ücreti alınmayan hesap türlerinin açılması gerekir. Hesap işletim ücreti Garanti Bankası hesaplarından aynı meblağda tahsil edilmektedir. Banka ortakları, müşterileri ve döviz tahsilat hesapları arasında fark görülmemektedir. Ancak hiç ücret almayan Garanti Bankası hesapları tercih edilebilir. Hiç ücret alınmayan hesaplar şu şekilde sıralanabilir:

 • Düzenli ödemelerin yapıldığı TL hesapları,
 • USD EURO hesapları,
 • 25 yaş ve 25 yaş altı Garanti müşterilerinin hesapları,
 • Vadesiz altın hesapları,
 • Yalnız kredi kartı ödemeleri için açılan hesaplar,
 • Bireysel kredi işlemlerinde kullanılan müşteri hesapları,
 • Vadeli dönüş için Garanti hesabı için herhangi bir hesap ücreti ödemek gerekmiyor.

Garanti BBVA bireysel emeklilik iptali detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA I Garanti Uygulaması

Garanti ı Garanti uygulaması ile yapılan işlemler için herhangi bir ücret alınmaz. Bu uygulama müşterilerine sayısız avantaj sunuyor. Hesap işletim ücreti bu avantajlardan yalnızca bir tanesidir. Size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek ya da telefonlarınızdan 444 0 333 telefon hattını arayarak uygulama hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası hesap işletim ücretinden otomatik ödeme talimatı vererek muaflığın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulamadan faydalanmak için tahsilat dönem sonunda hala hesabınızda aktif olarak bulunmak zorundadır. Bu şekilde hesap işletim ücreti ödeme derdiniz ortadan kalkar.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.