• AMERIKAN DOLARI
  32,5394
  % 0,26
 • € EURO
  34,6750
  % 0,36
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  40,6142
  % 0,59
 • ALTIN (TL/GR)
  2.501,30
  % 0,61
 • ÇEYREK ALTIN
  4.281,00
  % -0,29
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Fibabanka Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Fibabanka Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Fiba Grubu, 27 Aralık 2010 tarihinde Fibabanka’sını kendi bünyesine kattı. Türk finans sektörü, bölgenin kurumsal, ticari, KOBİ, tarım, perakende ve özel bankacılık ürünlerine hizmet sağlamakta olan banka müşterilerine daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Fibabanka, “hızlı anlıyoruz, hızlı çözüyoruz” mantığıyla hareket ederek, müşteri odaklı anlayışı ile bankacılık hizmetlerine devam ediyor. Fibabanka Müşteri Hizmetleri’ni kullanarak problemlerinizi kısa sürede çözebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’nin en yenilikçi bankası olan Fibabanka, aktif bir iletişim kanalına sahip olup, bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili tüm konularda iletişim kanalları ve müşteri hizmetleriyle destek sağlamaktadır. Fibabanka, kendi hizmet felsefesi kapsamında müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için kredi kartı işlemleri, kredi başvuruları, sorgulama ve diğer bankacılık işlemlerine online ve çağrı merkezi ile hızlı destek vermektedir. Fibabanka Çağrı Merkezi telefon numarasını arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

 • Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 88 88 ve 0850 222 77 77

Ayrıca Alternatif Bank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Fibabanka, az sayıda şubesi olan yeni nesil bankalardan biri olup, PTT şubeleri ile haberleşmek ve internet üzerinden sağlanan finansmanı için kullanılabilecek oldukça gelişmiş bir çağrı merkezi uygulamasına sahiptir. Fibabanka, profesyonel müşteri temsilcileri aracılığıyla 7/24 hizmet vermekte, telefon bankacılığı aracılığıyla yapılan tüm bankacılık işlemlerinin yanı sıra çeşitli spesifik konularda da bilgi vermektedir.

 • Fibabanka Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Fibabanka Müşteri Hizmetlerinin Faks Numarası Nedir?

Fibabanka faks hattını kullanarak bankaya veya müşteri temsilcinize belge veya evrak yollayabilirsiniz. Fibabanka, belge ve evrak iletmek için bankanın faks hattını kullanabilirsiniz.

 • Fibabanka Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: (0212) 258 37 78

Fibabanka Müşteri Hizmetlerinin Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Fibabanka genel müdürlüğü binası İstanbul’da müşterilerine hizmet vermektedir. Banka müşterilerini ağılamak için hizmet verdiği bu merkezinde, bankanın ana faaliyetlerinin tümünü yönetmektedir. Fibabanka müşteri hizmetleri genel merkezine ulaşmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki adres ve numaralardan genel müdürlüğe ulaşabililer.

 • Fibabanka Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 381 82 82
 • Fibabanka Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 129 -34393 Şişli – İstanbul

Fibabanka İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Fibabanka İnsan Kaynakları Departmanı olarak insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirirken, tüm çalışanlara kaliteli hizmet anlayışı sunarak, makul çözümler sunmayı, performans ve verimliliği ön planda tutmayı hedefliyor.  Banka çalışanlarının sağlığı için, özel sağlık sigortası ve SGK güvencesini birlikte uygulamaktadır. Özel sağlık sigortası, sadece çalışanları değil, çalışanların eş ve çocuklarını da bu prosedür gereğince ek bir ödeme yapmadan kapsamaktadır.

 • Fibabanka İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0 212  381 82 82

Anadolubank müşteri hizmetleri ayrıntılarına yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Fibabanka banka işlemlerinizle ilgili her türlü sorunla ilgili size yardımcı olarak problemlerinizi çözmek istemektedir. Fibabanka çağrı merkezi ile ilgili yaptığınız işlemlerle ilgili öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Online şikayet hattı, Fibabanka’nın müşterilerinin sunduğu hizmetlerde karşılaştığı sorunları çözmek için kullanılabilir. Ayrıca şikayeti telefon bankacılığı aracılığıyla veya doğrudan şubeye bildirebilirsiniz. Fibabanka işlemleriniz için müşteri hizmetlerini şikayette bulunabilirisiniz. Şikayetinizi telefonla iletmek için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz.

 • Fibabanka Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 222 77 77
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.