• AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ALTIN (TL/GR)
  2.559,20
  % 0,41
 • ÇEYREK ALTIN
  4.146,00
  % 0,67
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Alternatif Bank, Türk bankacılık sektörüne 1991 yılında katıldı. 2013 yılında bölgenin önde gelen finans kuruluşlarından Katar’ın ilk özel banka ticari bankası (P.S.Q.C),% 75 hisse ile Alternatif Bank’ın ana hissedarı oldu. Banka her zaman müşterilerine en büyük değeri verme politikası ile çalışmaktadır. Alternatif Bank Müşteri Hizmetlerini kullanarak dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif Bank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Alternatif Bank Çağrı Merkezi telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif Bank, müşteri ihtiyaçlarını birçok yatırım ve bankacılık ürünüyle karşılıyor. Diğer bankalar gibi kredi kartları, döviz hesapları, sabit veya vadeli mevduat, cari mevduat hesapları gibi birçok ürün için hizmet vermektedir. Banka ayrıca Türkiye genelinde birçok ATM makinesinde hizmet vermektedir. İşlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir diğer kanal ise müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz.

 • Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 00 55 veya 0850 225 00 55

Albaraka müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Alternatif Bank Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Alternatif Bank ülkemizde faaliyet göstermekte ve birçok şehirde aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Korona virüs salgını nedeniyle birçok bankanın çalışma saatlerini değiştirmesinin ardından, kurumun müşterileri mevcut çalışma saatlerini araştırmaya başladı. Bu durumda bankanın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre sabah 09.00’da açılıyor ve akşam 17.00’ye kadar hizmet vermeye devam ediyor. Fakat müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

 • Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Alternatif Bank tarafından talep edilen dosyaları şubelere teslim edebilirsiniz. Firmaya yazılı belge göndermek için şubelere gitmeniz gerekmekte veya kendi müşteri temsilcinizden faks için numara talep etmelisiniz.

 • Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Faks numarası bulunmamaktadır.

Alternatif Bank Çağrı Merkezi Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Alternatif Bank firmasının genel merkezi İstanbul’da hizmet vermeye devam etmektedir. Alternatif Bank müşteri hizmetleri genel merkezine ulaşmak isteyen vatandaşlar diledikleri zaman genel merkeze gidebilirler.

 • Alternatif Bank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 315 65 00
 • Alternatif Bank Genel Müdürlük Adresi: Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 2D Blok  No: 3M/1 34485 Sarıyer/İstanbul

Alternatif Bank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Alternatif Bank iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, bankanın resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden pozisyon başvuru formuna ulaşabilirler. İş başvuru formunu doldurmak için bankanın web sitesinde bir üye hesabı oluşturulmalıdır. Üyelik hesabı oluşturan adaylar, hangi pozisyonların kendilerine uygun olduğunu belirlemek için bankanın resmi web sitesinde açık pozisyonları kontrol edebilirler.

 • Alternatif Bank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 444 00 55

Ayrıca Akbank iletişim ayrıntılarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Alternatif Bank Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Alternatif Bank müşteri hizmetlerini şikâyet için Alternatif Bank çağrı merkezi iletişim formunu doldurarak bankaya teslim edebilirsiniz. Banka size en yakın zamanda dönüş sağlayacaktır.

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Alternatif Bank müşteri hizmetleriyle ilgili şikâyet ve önerileriniz için şikayet hattını kullanabilirsiniz.  Alternatif Bank müşteri hizmetleri şikâyet hattını arayarak öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Banka şikâyet ve geri bildirimlerinizi dikkatlice değerlendirerek gereğini yapıp, size geri dönüt yapacaktır. Alternatif Bank’ın müşteri şikayetlerine özel bir telefon numarası bulanmamakla beraber, müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

 • Alternatif Bank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 00 55
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.