• AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ALTIN (TL/GR)
  2.559,20
  % 0,41
 • ÇEYREK ALTIN
  4.146,00
  % 0,67
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Burgan Bank, 21 Aralık 2012 tarihinde Eurobank ve Tekfen Holding hisselerini satın alarak % 99,26 hisseyle ana hissedar oldu. 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren bankanın adı Burgan Bank A.Ş. olarak değiştirilmiştir. Türkiye’de 14 ilde 32 şubesi bulunan Burgan Bank, “çözüm ortağı” olarak büyük endüstriyel ve ticari müşterilere ulaşmıştır. Bankacılık etik ilkelerine uygun faaliyetler yürütürken, istikrar ve kaliteyi ön planda tutarak müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefler. Burgan Bank Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

Burgan Bank Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası Nedir?

Burgan Bank Müşteri Hizmetlerinin telefon numarasını kullanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Müşteri çevresini anlamaya ve sürdürmeye her zaman önem veren Burgan Bank’ın kalitesini her yönüyle ortaya koyduğu söylenebilir. Banka ile müşteri çevresi arasındaki yakın ilişki ve müşteri odaklı ilişki, tüm işlerinin bu güne kadar devam etmesine yardımcı olmuştur. Her bankanın kendi vizyonu vardır. Bankanın her zaman yeniliğe açık olma ve en iyi uygulamaları benimseme konusundaki temel vizyonu, her zaman Türkiye’nin en iyi bankası olmasına yardımcı olmuştur. Burgan Bank müşteri hizmetleri telefon numarasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Burgan Bank Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası: 0 850 222 8 222

Ayrıca TEB müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Burgan Bank Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Burgan Bank Telefon Bankacılığı ile haftanın 7 günü 24 saat, 0850 222 8 222 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Burgan Bank hesapları arasında günün her saatinde telefon bankacılığı ile para transferi yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine bağlandığınız zaman işlemlerinizi en hızlı şekilde halledeceklerdir.

 • Burgan Bank Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Burgan Bank’a faks yollamak için aşağıda verilen numaraları kullanabilirsiniz. Bankaya belge yollamanın en kolay yollarından biri olan faks ile kolaylıkla bankaya yazılı evrak iletebilirsiniz.

 • Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: (90) 212 371 42 42 – (90) 212 357 08 08

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Bankanın genel müdürlüğü İstanbul’un ulaşması en kolay semtinde yer almaktadır. Müşteriler aşağıdaki adresi kullanarak kolaylıkla bankanın genel merkezine ulaşabilirler.

 • Burgan Bank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 371 37 37
 • Burgan Bank Genel Müdürlük Adresi: Burgan Bank A.Ş. Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No:13 PK: 34485 Sarıyer / İstanbul Türkiye

Burgan Bank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burgan Bank dünya standartlarında hizmetler sunmaya devam etmektedir. Kurum, bu amaca ulaşmak için arkasındaki çalışanların bilgi ve becerilerini, geleceğin bankasını oluşturmaya nitelikli ve deneyimli bankacıları, yeni mezunları, genç, enerjik ve tecrübeli çalışanları bünyesine katmaktadır. Bu bağlamda Burgan Bank, çok sayıda çalışanı işe almayı, işe almayı ve işe almayı hedeflemektedir.

 • Burgan Bank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 371 37 37

Halkbank müşteri hizmetleri hakkında detaylar yazımızdadır.

Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Burgan Bank firmasıyla ilgili şikayetlerinizi bankaya iletmek için müşteri iletişim formunu doldurmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetleri iletişim formuna dilek ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Burgan Bank’ın müşteri hizmetlerine bağlanarak, artık işlemleri kısa yollar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Burgan Bank müşteri hizmetleri numarasını arayarak, ATM kullanmadan anında şifre, banka, kredi kartı ve diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Burgan Bank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 222 8 222
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.