• AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ALTIN (TL/GR)
  2.559,20
  % 0,41
 • ÇEYREK ALTIN
  4.146,00
  % 0,67
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Anında onaylı kredi alabileceğiniz bankalar, müşterilerine ön başvuru süreçleriyle vakit kaybı oluşturmadan kolaylıkla kredi alabilmelerini sağlamaktadır. Kredi almak isteyen kişiler öncelikle faiz oranları, vade seçenekleri ve ödeme tutarlarını araştırmaktadır. Bunun yanı sıra müşteriler günümüzde kredi başvurusunun hızlı sonuçlanmasını da önemsemektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre geri ödeme planları oluşturan bankalar, müşterilere kesin onaylı kredi kampanyaları ile bireysel ihtiyaç kredisi ürünü sunarak başvuru sonuçlanma sürecini kısaltmaktadır.

Günümüzde bu şekilde yapılan kredi başvuruları; bankaların ATM, internet bankacılığı ve SMS aracılığı ile yapılabilmektedir. Problem çıkmadığı sürece başvurular çok kısa bir süre içinde sonuçlanarak onaylanan kredi tutarı TL cinsinde hesabınıza aktarılabilir ve kullanabilirsiniz. Yasal mevzuatların belirlediği talep edilecek en yüksek bireysel ihtiyaç kredisi tutarı 75.000 TL olmaktadır. Vade seçenekleri bankaların koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sitemiz içerisinde inceleyebileceğiniz diğer krediler:

Kadın Teşvik Kredisi
Engelli Maaşına Kredi
Kentsel Dönüşüm Kredisi

Kesin Onaylı Kredi Şartları

Anında onaylı kredi almak için koşullar, kredi sicili ve kredi notunuzdur. Bankalara göre değişiklik göstermekle beraber bazıları gelir belgesi de talep etmemektedir.

 • Kesin onaylı krediye başvurmak, başvurularınızın muhakkak onaylanacağı anlamını taşımaz. Bu tip kredinin amacı, sizi evrak ayrıntılarıyla uğraşmaktan kurtararak en kısa zaman zarfında kredi almanızı sağlamaktır.
 • Krediden faydalanabilmek için ödemelerinizin düzenli yapılmış olması ve icra durumunuzun olmaması gerekir. Finansal geçmişinizde problem varsa ya da kredi notunuz sınırın altında ise bankalardan olumsuz yanıt gelme olasılığı yüksek olacaktır. Böyle durumlarda bankalar sizden ekstra evrak talebinde bulunabilir.
 • Kredi notunuz geçmiş ödemelerinizden, borçluluk durumlarınıza kadar olan faktörlerin puanlanmasıdır diyebiliriz. Bu durumda şartlar incelendiğinde en önemli nokta kredi notunuz olacak demek mümkündür. Bu nedenle kesin onaylı kredi başvurunuzdan olumlu geri dönüş almak istiyorsanız finansal puanınızın yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Başvuru Sonuçlanma Süreci

Anında kredi gibi kampanyaların en büyük avantajı ihtiyacınız olan kredi onaylandıktan sonra hemen kullanabilmenizdir. Şubesiz ve belgesiz olarak başvurduğunuz bu kredide bir iş gününden daha az bir süre içerisinde yanıt alabilirsiniz. Banka tarafından kredi onaylandığında ihtiyacınız olan tutar vadesiz TL hesabınızda olacaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Alma

Maaş bordrosuz kredi çekme bazı bankalarca hazırlanan kampanyalar sonucunda mümkün olmaktadır. Düzenli gelir konusunda problem yaşayan vatandaşlar da bu sayede kredilerden yararlanabilir. Ev hanımları ya da öğrenciler gelir belgesiz krediden faydalanabilecekler konusunda baş sıralarda yer almaktadır. Günümüzde internet üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında olumlu yanıt almak daha kolay olmaktadır. Şubelerden başvuru gerçekleştirdiğinizde sizden birtakım evraklar getirmeniz istenecektir. Bu şekilde bankalara yeterli gelir sunamayan kişilerin kredi alma şansı da artmaktadır. Bu noktada anında onaylı kredi hizmeti sunan bankalardan bazıları de gelir belgesi talep etmezler. Şartları ve vade seçeneklerini uygun bulduğunuz bankayı seçerek başvurunuzu bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kefilsiz ve maaş bordrosu istemeden kredi alabileceğiniz bankalar;

Akbank Direkt’ten Anında Onaylı Kredi

Akbank anında onaylı kredi imkânı ile Akbank Direkt uygulaması üzerinden şubeye gitmenize gerek kalmadan kolay bir şekilde kredi onayı alabilmeniz mümkün. 50.000 TL’ye kadar kredi alma olanağı sunan bankanın hayat sigortalı ya da hayat sigortasız olmak üzere seçenekleri bulunmaktadır. 36 aya varan vade seçenekleriyle anında onaylı ihtiyaç kredisi hayat sigortası seçeneğinize göre değişmektedir. Hayat sigortasını Akbank’tan alıyorsanız faiz oranı %2,65; hayat sigortasını Akbank’tan yaptırmıyorsanız aylık %2,75 oranında faizli kredi kullanabilirsiniz. Başvurularınızı Akbank Direkt, Akbank Direkt, web sitesi ve telefon bankacılığını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Yapı Kredi anında onaylı kredi başvurusunu şubeye gitmeden dijital başvuru kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda bireysel ihtiyaç kredisi ve konut kredisinden bu şekilde yararlanabilirsiniz. Konut kredisi için onay aldığınız zamanlarda Yapı Kredi banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekecektir. Yapı Kredi mobil, internet ve telefon bankacılığı üzerinden kesin onaylı kredi başvuru talebinizi oluşturabilirsiniz. Alabileceğiniz maksimum tutar 25.000 TL’dir. Aynı zamanda 36 ay vadeli %2,50 faiz oranlı krediden yararlanmanız mümkündür. Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştiriyorsanız ve banka müşterisi değilseniz kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonunuz ile Yapı Kredi resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Onay süreci sonrasında müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz halinde dilediğiniz kredi hesabınıza yatırılmış olacaktır.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu (RESMİ SAYFAYA GİDER)

TEB Anında Onaylı Kredi Başvurusu

TEB anında onaylı kredi, müşterilerine 12.500 TL’ye kadar şubeye gitmeden kredi verebilmektedir. Pratik Kredi olarak adlandırılan üründe gelir belgesi olmadan kredi fırsatından da yararlanmanız mümkündür. Başvuru için kimlik numaranızı 4466’ya kısa mesaj göndermeniz gerekir. 36 aya varan vade ve müşteriye özelinde faiz seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız bu şekilde başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Başvuru takibinizi TEB web sitesinden kimlik numaranız, cep telefonu ve güvenlik kodunu girerek ‘Başvurum Nerede’ sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Enpara’dan Kesin Onaylı Kredi

Enpara.com anında onaylı kredi seçeneklerinden yararlanmayı düşünenler 30.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını Enpara gelir belgesiz kredi kullanarak gerçekleştirebilmektedir. Şubesiz bankacılık ilkeleri doğrultusunda hizmet veren Enpara ile banka şubesine gitmeniz gerekmez. 36 ay vadeli aylık %2,35 faiz oranlı anında kredi avantajlarından bu şekilde faydalanabilirsiniz. Dosya masrafı bulunmamakla birlikte; hayat sigortası yaptırmak da zorunludur. Başvurunuzu gerçekleştirmek için enpara.com web sitesi üzerinden kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Onaylandıktan sonra telefon numaranıza gelecek kısa mesaj ile bilgilendirilmiş olacaksınız. Daha sonra dilerseniz hesabınıza yatan tutarı istediğiniz başka bir hesaba ücret olmadan aktarabilirsiniz.

Denizbank Kesin Onaylı SMS Kredisi

Denizbank anında onaylı kredi ile SMS göndererek maaş bordrosu ve kefil olmadan kredi sahibi olabilirsiniz. Denizbank ile 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Krediye ev hanımları, öğrenciler de başvurarak gelir belgesi sunmadan krediden yararlanabilirler. Bunun için aranan şart, kredi notunun yüksek olmasıdır. Cep telefonunuzdan ‘Kredim’ yazıp boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazıp 3280’e kısa mesaj atarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer gelen mesajda ‘limit’ yazdığını gördüyseniz kredinizin onaylandığını anlayabilirsiniz. Krediyi kullanmak için nüfus cüzdanınız ile birlikte bir banka şubesine gitmeniz yeterlidir.

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu

QNB Finansbank anında onaylı kredi ile cep telefonundan SMS ile veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bunun için kimlik numaranızı 5030’a kısa mesaj göndermeniz gerekir. Cevap olarak gelen mesajda ‘krediniz onaylanmıştır’ ibaresini gördüyseniz size en yakın Finansbank şubesine nüfus cüzdanınızla giderek anında kredinizi kullanabilirsiniz.

Odeabank’tan Nakit Hazır Kredi

Odeabank anında onaylı kredi imkânı ile talep ettiğiniz tutarı başvurunuzun onaylanmasından itibaren anında hesabınızda bulabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleri ile alabileceğiniz kredide faiz oranı %3,1 olmaktadır. Nakit Hazır Kampanyası’na başvurmak için internet bankacılığı, mobil bankacılık ve Odeabank resmi web sitesini kullanabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası

İş Bankası anında onaylı kredi kampanyasından 60 aya kadar vade seçenekleriyle şubeye gitmeye gerek kalmadan yararlanabilirsiniz. İş Bankası’ndan müşterilerine özel oluşturduğu kesin onaylı kredi kampanyaları doğrultusunda 40.000 TL’ ye kadar kredi alma imkânı verilmektedir. Anında krediye başvurmak için İşCep, internet bankacılığı veya bankamatikten başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Krediniz onaylandıktan talep ettiğiniz tutar hesabınızda olacaktır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.