• AMERIKAN DOLARI
  31,0708
  % 0,17
 • € EURO
  33,6790
  % -0,05
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  39,4560
  % 0,03
 • ALTIN (TL/GR)
  2.032,04
  % 0,76
 • ÇEYREK ALTIN
  3.453,00
  % 0,46
 • BITCOIN/TL
  1598033,320
  % 2,37
 • ETHEREUM/TL
  93259
  % 3,83

Cep Telefonuna Kredi Veren Bankalar

Cep Telefonuna Kredi Veren Bankalar

Cep telefonu için kredi veren bankalar şunlardır:

 • İş Bankası
 • Vakıfbank
 • Denizbank
 • ING Bank
 • QNB

Çoğu marka telefon ve teknolojik cihaz satışını arttırmak ve müşteri için kolay ödeme planı hazırlamak amacıyla cihazın fiyatını kredi notuna çevirirler. Cep telefonuna kredi alan müşterilerin kredi notları uygun bulunursa banka ile iletişime geçip krediyi başlatırlar.

Ayrıca Cardfinans kredi kartı başvurusu hakkında bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Aktifbank Kredi İmkanı

Aktifbank kredi başvurusu için cep telefonu gibi teknolojik aletler almak yeterli. Minimum 5 bin TL ila maksimum 30 bin TL kredi tutarı mevcuttur. Müşteriler aldıkları krediyi 48 aylık sürede yavaş yavaş ödeyebilirler.

Bankanın anlaşmalı mağazaları ve markaları çerçevesinde her türlü alışverişinizde Aktifbank kredisinden faydalanabilirsiniz. SMS bankacılığı size bu yolda yardımcı olur. Eğer böyle bir konuda kredi almak isterseniz telefonunuzun SMS bölümüne Taksit yazıp T.C. kimlik numaranızı tuşlamanız yeterli. Mesajı 3050’ye göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Odeabank Cep Telefonu Kredisi

Odeabank cep telefonu kredi imkanı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sms bankacılığı sayesinde kolay ve pratik yoldan kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. 8444’e T.C. kimlik numaranızı yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvuru sonucunuzun pozitif ya da negatif olduğuna dair size bilgilendirme mesajı atılacaktır.

Akbank Axess kredi kartı başvurusu bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

ING Bank Telefon Kredisi

ING Bank cep telefonu kredisi anlaşmalı mağazalarda geçerlidir. ING Bank sadece Teknosa’yla anlaşmalı bulunduğu için buradan alınan cep telefonlarını banka kredisiyle kolayca ödeyebilirsiniz.

Mağazaya gidip telefonunuzu aldığınızda çekilen kredi mağaza hesabına yatırılır. O kredinin geri ödemesini taksitler halinde daha sonra yapabilirsiniz.

Cep telefonuna kredi için belirlenen kredi tutarı en az 500 TL, en fazla 15.000 TL’dir. Alınacak cep telefonu bu iki tutar arasında bulunmalıdır. Tekno kredi desteği bu konuda kullanılabilir.

Kredi başvurusu iki yoldan kolayca yapılabilir. SMS bankacılığı yöntemi sayesinde kolayca krediye sahip olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölmesinden 2229’a TEKNOSA yazıp boşluk bırakarak T.C. kimliğinizi doldurun. Ardından SMS’i gönderin.

İkinci yol ise; ING Bank’ın müşteri hizmetleri telefonunu tuşlamaktır.

Vakıfbank Cep Telefonu Kredisi Alma

Vakıfbank cep telefonu kredisi almak çok kolay. Ancak bankayla anlaşması olan GOLD mağazalarından alışveriş yapılmalı. Şu da önemlidir ki her GOLD mağazasından krediyle cep telefonu alamazsınız. Gerekli protokolü bulunan GOLD mağazalarını tercih ederek aldığınız cep telefonunu kredi imkanıyla ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank Cep Telefonu Kredisi Almanın Yolları

Finansbank cep telefonu kredisi almak için müşterilerin Turkcell hattını kullanıyor olması gerekir. Kişi faturaya ek olarak telefon almak isterse ne yazık ki bu kredi imkanından istifade edemez. Nakit olarak almak istediği cep telefonları için bu kredi kullanılabilir. Müşteriler Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak ya da şubelerine giderek bu konuda kredi başvurusunda bulunabilirler.

Diğer bankaların aksine SMS bankacılığı yöntemi QNB cep telefonu kredisi için istenmez. Müşterilerin e- devlet profilleri, kredi notları, borçlu olup olmadıkları, vb. detaylıca incelenerek kredi için uygun bulunduklarında onlara dönüş yapılır.

Yeni Nesil Mobil Cüzdan fastPay ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Denizbank Cep Telefonu Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank cep telefonu kredisi için Media Markt şubelerinden cep telefonu alınması gerekir. Web şubesi üzerinden yapılacak alışverişlerde de bu kredi imkanından yararlanılabilir. Müşteriler sadece cep telefonu değil başka teknolojik cihaz alımında da bu krediden sonuna kadar faydalanabilirler. Bunun için yapılması gerekenler şunlardır:

Müşteriler telefonlarının SMS bölümüne KREDİM boşluk T.C. kimlik numarası yazıp 3280’e gönderebilirler. Şayet olumlu yanıt gelirse alınan kredi miktarı Media Markt’ın hesabına yatırılır. Müşteriler böylece kolay bir şekilde teknolojik cihaz alışverişlerini yapabilirler.

Cep telefonuna kredi geri ödemesi için tüm detaylar, vade imkanları, faiz oranları, vb. banka ya da mağaza yetkilileri tarafından öğrenilebilir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.