• AMERIKAN DOLARI
  32,6436
  % 1,14
 • € EURO
  34,9601
  % 0,15
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5640
  % 0,77
 • ALTIN (TL/GR)
  2.428,72
  % 1,59
 • ÇEYREK ALTIN
  3.906,00
  % 0,58
 • BITCOIN/TL
  2182517,117
  % -0,24
 • ETHEREUM/TL
  114727
  % 1,20

Yeni Nesil Mobil Cüzdan fastPay

Yeni Nesil Mobil Cüzdan fastPay

Yeni nesil dijital bankacılık olarak bilinen FastPay, banka şubelerinden yapılabilen her türlü işlemin yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte FastPay ile yapılabilecek diğer işlemler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Ulaşım kartlarına para yükleme işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu işlemler talimat olarak verildikten sonra herhangi bir kart okuma merkezinden tamamlanmaktadır.
 • Herhangi bir yerde kredi kartlarının bulundurulmaması durumlarında kare kod okutularak işlem yapılabilmektedir.
 • Mesai saatleri dışında IBAN numarası olmadan cep telefonu numarası üzerinden para gönderme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası gibi fatura ödeme işlemleri de hızlıca yapılabilmektedir.
 • Şans oyunlarının oynanmasına yönelik ödemelerin yapılması FastPay üzerinden hızlı ve güvenilir bir biçimde tamamlanabilmektedir.
 • Para çekme işlemleri de aynı şekilde istediğiniz ATM üzerinden FastPay aracılığıyla yapılabilmektedir.
 • Belirli oyunlarla ilgili olarak Dijital oyun kodu satın alarak kesintisiz oyun oynama keyfini tadabilirsiniz.

Bunların dışında bankacılık işlemleri olarak bilinen döviz kuru işlemleri, hesap hareketleri, para transferleri gibi işlemler de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Fon hesabı nedir? Ne işe yarar? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

FastPay Kullanıma Başlanması Nasıl Olur?

FastPay kullanmaya başlamak için şu adımlar takip edilebilmektedir:

 • Mobil bir uygulama olması nedeniyle öncelikle Android ya da IOS işletimci cihazlarınızın satın alma kısmından uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.
 • Uygulamaya giriş yapılması için geçerli bir şifrenin belirlenmesi ve T.C kimlik numarası ile giriş yapılması gerekmektedir.
 • Uygulama cep telefonuna onay kodu göndererek güvenliğinizi sağlamaktadır. Bunun ardından işlem tamamlanmakta olup kullanmaya hazır hale gelmektedir.

FastPay bir Denizbank kuruluşu olmasına rağmen herkesin kullanımına açık bir platformdur. Bu nedenle banka hesabı açmaya gerek kalmadan işlemler yapılabilmektedir.

FastPay Para Yükleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

FastPay para yükleme işlemleri, öncelikle hesaba entegre edilen bir kredi kartı kullanımını gerektirmektedir. Bu hesap üzerinden para transferi yapılarak kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı kullanmak istemeyenler için ise Deniz Bank ATM’leri üzerinden para yatırma olanağı bulunmaktadır. ATM cihazlarından FastPay seçeneğinin tercih edilmesi ile birlikte istediğiniz miktarda para yatırma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

FastPay hesabına para yükleme yollarından bir diğeri ise hesaptan hesaba para transferinin gerçekleştirilmesidir. Bunun için cep telefonu numarası kullanmanız yeterli olacaktır. FastPay bir banka olmadığı için IBAN numarası bulundurmamaktadır.

Ayrıca findeks kredi notu öğrenme yazımıza da bakabilirsiniz.

FastPay Kart Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

FastPay’e kart ekleme işlemi için öncelikle hesabınızın internet kullanımına açık olması gerekmektedir. İnternet kullanımına açık olan her bankanın kredi kartını FastPay hesabınıza yüklemeniz mümkün olmaktadır.

Kart ekleme işlemleri için kartın üzerinde yazan numaraları, kartın son kullanma tarihi ve kartın arkasında bulunan CV kodu bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Bu girişlerin yapılmasının ardından kart kullanım için açılmaktadır.

FastPay uygulamasına birden fazla kart ekleme seçeneği de bulunmaktadır. Birden fazla kart olmasının halinde her işlemde kart seçim sekmesi açılmaktadır. Bu seçimin ardından diğer kart üzerinden işlem yapılmayacağı için herhangi bir karışıklık oluşmamaktadır.

FastPay Dijital Kod Nasıl Kullanılır?

FastPay dijital kodunun kullanılması, oyunlarda geçerli olmaktadır. Dijital oyun kodu olarak satın alınan kodlar; Steam, Origin ve Battlenet oyunlarında geçerli olmaktadır. Bunun dışında farklı oyunlarda oyun içi satın almalara yönelik de farklı kodlar bulunmaktadır.

Oyun içi satın almaya yönelik sunulan dijital kodlar ise Pubg, Riot, Fortnite oyunları içerisinde kullanılmaktadır. Kodların alınabilmesi için kredi kartlarından belirli miktarlarda ödeme alınması gerekmektedir.

Dijital kodlarla ilgili olarak bazı durumlarda kampanyalar olabilmektedir. Bu kampanyaların takip edilmesi sayesinde düşük ücretlerle dijital oyun kodlarının sahibi olabilirsiniz. FastPay üzerinden alınan bu oyun kodları ile belirli sürelerle istediğiniz oyunun keyfine varabilirsiniz.

Enpara.com mobil uygulaması incelemesi hakkında detaylar içeriğimizdedir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.