• AMERIKAN DOLARI
  32,6927
  % 1,29
 • € EURO
  34,9082
  % 0,00
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5305
  % 0,69
 • ALTIN (TL/GR)
  2.431,26
  % 1,70
 • ÇEYREK ALTIN
  3.917,00
  % 0,30
 • BITCOIN/TL
  2191088,288
  % 0,69
 • ETHEREUM/TL
  114996
  % 2,23

QR Kod ile MTV Ödeme Nasıl Yapılır?

QR Kod ile MTV Ödeme Nasıl Yapılır?

QR kod ile MTV ödemesi QR kod işlemleri seçeneklerinden sadece biridir. Gelişen teknoloji ve bu gelişimden etkilenen bankacılık sektörü ile birlikte artık temassız olarak birçok ödeme yöntemi gelişmiş ve birçok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde QR kod ile MTV ödemenizi bile evden yapabilirsin. Bankalara göre ödeme şekilleri değişiklik gösterebilmektedir. Bazı bankaların QR kod ile MTV ödeme işlemini nasıl yaptığını açıklayalım.

Yapı Kredi

Yapı Kredi QR kod ile MTV ödemeleri 3 taksit şeklinde yapılabilmektedir. gib.gov.tr ödeme yöntemleri arasından Yapı Kredi seçildikten sonra Yapı Kredi mobil kartların menüsünden QR kod ile ödeme yöntemini seçmeniz gereklidir.

Daha sonra MTV ödeme ödemelerini tamamlayabilirsiniz. Yapı Kredi müşterileri 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit imkanından faydalanabilmektedir. Kampanyada ödemelerini Yapı Kredi şubeleri, İnternet şubesi, Yapı Kredi, www.gib.gov.tr ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden tamamlayan müşterilere 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit imkanı sunulmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi’nin sınırsız bankacılık hizmetini kullanan tüm müşteriler Sonax detaylı iç temizlik ve motor temizleme ve koruma ürünlerinin %50 indirim ile sahip olabilmektedir.

İş Bankası

İş Bankası QR kod ile MTV ödeme yöntemi diğer bankaların QR kod ile ödeme yöntemlerinde olduğu gibi çok basit ve güvenli bir yoldur. İster MTV ödemeleri sayfasından QR kodunuzu okutabilir isterseniz de İş Bankası’na size sunduğu diğer seçenekler ile MTV ödemenizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İş bank.com.tr adresimden, İşCep mobil uygulamasından ya da İş Bankası’nın şubelerine giderek MTV ödemenizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank

Akbank QR kod kullanarak MTV ödemesini yapabilirsiniz. Bu kod sayesinde evinizden çıkmadan bile motorlu taşıtlar verginizi ödeyebileceksiniz. Akbank’ın birçok internet aracından bu ödemeyi yapabileceğiniz gibi gelir işleri başka başkanlığından başkanlığının sitesinden de QR kodunuzu okutarak kolaylıkla işleminizi tamamlayabilirsiniz. En güvenli ve en kolay yol QR kod ile ödeme yöntemi olduğu için QR kod ile MTV dahil birçok vergi ödemesini QR kod ile yapabilmektesiniz.

Garanti BBVA

Garanti BBVA QR kod ile MTV ödemesi yaparken Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Mobil ödeme ekranında GarantiPay seçip ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca garantibbva.com.tr den hızlı öde, hızlı al seçeneklerini seçerek motorlu taşıtlar vergisi ödemenizi yapabilirsiniz. MTV ödemesini Garanti BBVA mobil üzerinden, Garanti BBVA internet bankacılığından da vergi ödemeleri menüsünden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bonus flash kampanyasından da ödemeler kısmında motorlu taşıtlar vergisi ödeme seçeneğini seçerek ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Garanti size 2 taksit imkanı da sunmaktadır. Bu 2 taksit imkanı ücretsiz olarak size sunulmaktadır.

Vakıfbank

Vakıfbank QR kod ile MTV ödemesini gib.gov.tr adresinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank VakıfPay seçeneğini seçtikten sonra tekrar kodunuzu rahatlıkla o tutabilirsiniz. Ayrıca vakıfbank.com.tr den, internet ve mobil bankacılıktan, bankomat ve parabankomatlardan, ya da 0 850 222 0 724 numaralı çağrı merkezi hattından MTV ödemesini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank şubesine giderek de MTV borcunuzu worldcard yardımı ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Ama tabii ki temassız olduğu ve daha hızlı olduğu için QR kod ile okuma yöntemini ödeme yöntemini tavsiye ederiz.

QR Kod İle Ödeme Alma

qr kod ile odeme alma

QR kod ile ödeme alan bir işletme sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey öncelikle bunu yapabilmek için uygun bir uygulamaya sahip olmaktır. Örneğin bakiyem QR kod ödeme uygulamasını indirerek müşterilerinizden kolaylıkla QR kodu ödemesi alabilirsiniz.

QR kod ile ödeme almak nakit ya da kartla ödeme alma seçeneklerinden daha hızlı olan bir şey olduğu için yoğunluğumuz da müşterilerine sıra beklemez ya da nakit ile uğraşmaz.

QR kod ile ödeme almak satıcılar için ödeme yapmak ise müşteriler için daha güvenli bir yoldur. Bakiyem.com bu konuda size inanılmaz bir avantaj sunmaktadır.

QR kod ile MTV gibi birçok ver götürün ödeyebilirsiniz, para yatırıp çekebilirsiniz Birgül restoranlara kafelerde hesap ödeyebilirsiniz, internetten güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz ve güvenli bir şekilde para transferlerini gerçekleştirebilirsiniz noktan

Ayrıca Garanti BBVA QR kod ile para transferi bilgilerine bakabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.