• AMERIKAN DOLARI
  32,6525
  % 1,16
 • € EURO
  34,9495
  % 0,11
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5499
  % 0,73
 • ALTIN (TL/GR)
  2.434,25
  % 1,82
 • ÇEYREK ALTIN
  3.915,00
  % 0,45
 • BITCOIN/TL
  2190083,517
  % 0,27
 • ETHEREUM/TL
  114902
  % 1,41

Garanti BBVA QR Kod İle Para Transferi

Garanti BBVA QR Kod İle Para Transferi

Garanti BBVA QR kod ile para transferi işleme birçok bankada bulunan bir işlemdir. Gelişen teknoloji ile birlikte para çekmek ya da yatırmak çok kolay bir hale gelmiştir. Öyle ki yanınızda kartınız olmadan bile para çekmek mümkündür.

Gelişen ve değişen teknolojiden nasibini en çok alan sektör belki de bankacılıktır. Artık kart taşımadan ATM’lerden kartsız olarak para çekme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemi basit hale getiren en kolay yol QR kod ile para çekmedir. Garanti BBVA QR kod ile Garanti ATM’lerinden kartsız bir şekilde para çekebilirsiniz. Bu işlem hem kolay hem de güvenlidir.

Kısaca QR kod olarak bilinen kare kod sayesinde Garanti BBVA ATM’sine giderek kartsız şekilde para çekebilirsiniz. QR kodunu ATM’de kullanabilmeniz için öncelikle Garanti mobil uygulamasına sahip olmanız gereklidir ve bu uygulamada hesap açmanız gereklidir. Daha sonra mobil uygulamadan kürar ekranına gelerek ATM’den belirlediğiniz tutarda paranızı kolaylıkla ve güvenli bir şekilde çekebilirsiniz.

Garanti BBVA QR Kod İle Para Nasıl Çekilir?

Garanti QR kod ile para çekerken öncelikle Garanti Bankası mobil uygulamasını mobil cihazınızda kullanıyor olmanız gerekmektedir. Daha sonra mobil uygulamaya şifreniz ile giriş yaparak kod ile para çekme seçeneğini menüden seçmeniz gerekmektedir.

Bu sırada ATM’den de sırasıyla kartsız işlem, para çekme, QR kod ile para seçeneklerini takip ederek ATM’den önünüze çıkan ekranda telefonunuzdaki QR koda okutup paranızın nakit bir şekilde ATM’den alabilirsiniz.

Bazen ATM’lerde QR kod okutma bölümünde teknik bir arıza olabilmektedir. Farklı bir Garanti BBVA ATM’sine girerek QR kodu tekrar okutmayı deneyebilirsiniz.

Garanti BBVA QR Kod İle Para Transferi İşlemleri Artık Herkes İçin!

garanti bbva qr kod ile para transfer islemleri

Garanti BBVA QR kod ile para transfer işlemleri artık esnaf, KOBİ, ticari ve kurumsal tüm firmaların da hayatını kolaylaştırmaktadır. QR kod ile yapılan para transferleri nakit işlemlerinde katkı sağlamaktadır. Önceleri Garanti BBVA QR kod ile para çekme, yatırma ve transfer işlemleri sadece bireysel olarak kullanılmaktaydı. Artık bu özelliği tüzel müşteriler de kullanabilmektedir.

Garanti BBVA kurumsal mobil uygulamasına sahip olduğunuz takdirde firmalar arasında da QR kod ile para transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel mobil uygulamasında olduğu gibi kurumsal uygulamadan da QR kodunu bularak ATM kartsız işlemler bölümünden QR kodu seçeneğine tıklayıp bu kısmı okutabilirsiniz. Hızını çok üst bir seviyeye çıkaran Garanti BBVA QR kod ile transfer işleminizde saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Müşteriler IBAN ya da hesap numarası yerine şirket hesaplarına ait kıyar kodlarını Garanti BBVA kurumsal mobil ile ödeme yapacak olan insanlar ile paylaşabileceklerdir. Para gönderen kişi ya da kurum IBAN numarası girmek zorunda olmadan QR kod ile para transferi işlemi yapabilecektir.

Garanti BBVA CepBank İle Para Çekme

Garanti BBVA kartsız para çekme işlemi sadece QR kod ile olmaz. CepBank ile kartsız para çekme hizmeti Garanti BBVA’da da bulunmaktadır. Bir Garanti ATM’si ne giderek kartsız işlem, para çekme, CepBank seçeneklerini sırası ile seçerseniz önünüze gelen ekranı ekranda size bazı bilgiler soracaklardır. Bu bilgiler sırasıyla telefon numarası, TC ve bazı hesap bilgilerinizdir. Bunları doğru şekilde girdiğiniz takdirde ATM’den kartsız şekilde paranızı nakit bir şekilde çekebilirsiniz.

Garanti BBVA Kartsız Para Çekme

Garanti Bankası cebe gelen havaleyi kartsız olarak ATM’den çekebilirsiniz. Cebinize gelen para miktarını ve göndericinin telefonunu ve adını soyadını bilmeniz gerekmektedir. Daha sonra bir Garanti BBVA ATM cihazına giderek kartsız işlemler menüsünden para çekme kısmına gelmelisiniz. Buradan cep telefonu ile para çekmeyi seçip ATM cihazınızdan cihazından istediğiniz miktarda parayı çekebilirsiniz.

Garanti BBVA’da kartsız olarak para çekmek için birçok seçenek bulunmaktadır. En güvenlisi ve en kolay olanı Garanti BBVA QR kod ile kartsız para çekme seçeneğidir.

Ayrıca Garanti Qr kod ile para çekme bilgilerine bakabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.