• AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ALTIN (TL/GR)
  2.417,88
  % 0,36
 • ÇEYREK ALTIN
  3.955,00
  % 0,10
 • BITCOIN/TL
  2209886,620
  % 1,38
 • ETHEREUM/TL
  119686
  % -2,21

Garanti BBVA Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA telefon numarası güncelleme yapmak isterseniz size en yakın olan Garanti Bankası şubesine gidin. Müşteri temsilcileri vasıtası ile güncelleme yapabilirsiniz. Dilerseniz Garanti Bankası ATM’leri üzerinden ya da müşteri hizmetleri numarasını kullanarak da güncelleme yapabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak için telefonlarınızdan 444 0 333 numaralarını tuşlamanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri resmi tatil günleri hariç saat 8:30 ile 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri sayesinde yalnızca telefon no güncelleme değil, daha pek çok hizmeti de alabilirsiniz. Eğer banka ile çalışıyorsanız cep telefon no bilginiz önemlidir. İşlemlerinizin pek çoğu için tel no üzerinden banka onayı almanız gerekecektir. Eğer tel no güncel olmazsa banka işlemlerini yapamazsınız. Banka kampanyalarından haberdar olmak ve yaptığınız işlemler hakkında bilgi sahibi olmak için de mutlaka cep tel no güncel olmalıdır.

Garanti BBVA Sisteminde Kayıtlı Olan Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

 

Garanti kayıtlı telefon no güncelleme için banka şubelerine kimlik belgeniz ile birlikte gitmeniz gerekir. Yanınızda mutlaka güncel olarak kullandığınız cep telefonunuzun da bulunması gerekiyor. Banka güncel telefon numaranıza onay gönderecektir. İşlem bu onay kodu üzerinden ilerleyecektir. Bu işlemin yapılması için gerekli olan süre yaklaşık 5 dk’dır. Kısa sürede Garanti Bankası şubesi aracılığı ile hem telefon no hem de adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Banka şubelerinden tarafınıza güncelleme işlemi için bir form verilecek. Bu formu eksiksiz şekilde doldurmanız ve banka temsilcisine teslim etmeniz gerekecektir.

Garanti BBVA sim kart bloke kaldırma bilgilerine de bakabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Üzerinden Garanti BBVA Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

Müşteri hizmetleri üzerinden Garanti kayıtlı telefon no güncelleme için telefonlardan 444 0 333 numarasının aranması yeterli olacaktır. Bu numaranın aranması ile birlikte tarafınıza kimlik bilgileri sorulur. Anne kızlık soyadı bilgisi istenerek güvenlik amaçlı teyit gerçekleşecektir. Cep tel no neden değiştirmek istediğinizi de banka temsilcilerine belirtmeniz istenecektir. Güncel ola telefon numaranıza bir onay kodu gelecek. Bu kodu banka temsilcisi ile paylaşırsınız. Daha sonra cep telefon numaranızı güncellemiş olursunuz. Telefon numaranız güncel olduğu zaman banka ile aranızda kesintisiz ve sorunsuz bir iletişim kurulmuş olur. Bu iletişim banka işlemlerinin yapıldığı sırada önem taşır.

İnternet Üzerinden Garanti BBVA Sisteminde Kayıtlı Olan Telefon Numara Güncelleme Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden Garanti kayıtlı telefon no güncelleme yapmanız için telefonunuza gelecek olan doğrulama kodunu bankaya iletmeniz gerekir. Eğer telefon o an kapalı ise ya da telefon kullanımda değilse, onay kodunu göremeyeceğiniz için internet şubesine giriş yapmanız mümkün olmaz. Bu durumda sistem üzerinden giriş olmadığından başvuru tamamlanmamış olur. İnternet bankacılığı girişi yaptıktan sonra başvuru talep formunu oluşturabilirsiniz. Müşteriler banka genel müdürlüğünden aranır ve banka şubelerine gitmeleri için davet edilir. İnternet üzerinden güncelleme yapmak kolaydır ve kısa sürede işlemi tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Pos destek hattı detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Banka ATM’leri Üzerinden Garanti BBVA Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

Banka ATM’leri üzerinden Garanti kayıtlı telefon no güncelleme mümkündür. Banka ATM’leri 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşlemi gerçekleştirmeniz için yanınızda mutlaka bankamatik ya da kredi kartınızın olması gerekecektir. ATM ekranında yer alan uyarılar sizleri numara güncelleme yapmanız için yönlendirecektir. Ancak numara güncelleme yapmak için en sağlıklı yöntem size en yakın Garanti Bankası şubelerini ziyaret etmeniz ve talebiniz hakkında bankaya bilgi vermektir. Bu işlem için ücret ödemeniz gerekmez.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.