• AMERIKAN DOLARI
  32,7283
  % 1,40
 • € EURO
  34,9821
  % 0,20
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5850
  % 0,82
 • ALTIN (TL/GR)
  2.438,84
  % 2,01
 • ÇEYREK ALTIN
  3.928,00
  % 0,63
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Garanti BBVA Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Sim kart bloke kaldırma işlemi için 444 0 333 numaralı müşteri iletişim merkezini arayabilirsiniz. Garanti Bankası şubelerini ziyaret ederek de sim kartı blokesini kaldırabilirsiniz. Banka ismi yeni yatırımından sonra Garanti BBVA olarak değişmiştir. Banka yaptığı pek çok yenilik ile müşterilerinin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır. Bankanın sunmuş olduğu internet ve mobil bankacılık uygulaması sayesinde dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ve banka şubelerini ziyaret ederek online tanımlamaları bile yapabilirsiniz. Banka bütün bu hizmetleri verirken müşterilerin güvenliğini düşünür. Müşterilerin yaptığı sim kart değişikliğinden sonra bu işlemi müşterinin kendisinin yapıp yapmadığını öğrenene kadar sim kart blokesi uygulamasını yürürlüğe Koyar. Bu işlem geçicidir. İşlemi sıfırlamak için çok kısa zaman yeterli olur. İsterseniz bankacılık uygulamasından, internet bankacılığından ve mobil bankacılık uygulamasından işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Üzerinden Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Garanti SİM müşteri hizmetleri üzerinden kart blokesi kaldırma için telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Yaşadığınız durumu telefon üzerinden banka temsilcilerine anlatmanız gerekiyor. Gereken onayları da vererek sim kart bloke kaldırmayı gerçekleştirebilirsiniz. Onayların verilmesi halinde yeniden telefon numarası tanımlaması gerçekleşir. Operatör değişikliği durumu da kayıt altına alınır. Güvenlikle ilgili bir bir durum olmadığı anlaşıldığı zaman bloke hemen kaldırılacaktır. Bloke kaldırmak için aramanız gereken telefon numarası 444 0 333’dür.

Ayrıca Garanti BBVA pos destek hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Garanti BBVA Banka Şubeleri Üzerinden Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Garanti SİM banka şubeleri üzerinden kart blokesi kaldırma için size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Şubeye gittiğiniz zaman sim kart blokeniz için gerekli olan çözümler size sunulacaktır. Telefon no yeniden tanımlanabilir ya da tanımlı no ile ilgili sorun ortadan kalksın diye işlem yapılır. Yeniden hesabınız için giriş işlemleri yapılır ve onay tamamlanır. Son derece kolay bir işlem olduğundan bu işlem kısa süre içinde tamamlanacaktır. Eğer şubeye gitmek size zor geliyorsa, bu durumda banka ATM’lerini, online hizmetleri de ziyaret edebilirsiniz. Bu işlemleri yapmanız için yanınızda mutlaka kredi kartınızın olması gerektiğini unutmayın.

Sim Kart Neden Bloke Olur?

SİM kart blokesi bazı durumlarda meydana gelebilir. Bankadan edinilen internet bankacılığ ve mobil uygulama için tanımlanmış bir tel no ve sim kart onayı bulunmaktadır. Bu durum sizin hem güvenliğinizi sağlar hem de bazı işlemler için onay vermenizi daha kolay bir hale getirir. Bu işlemler için tanımlanan tel numarasının aktif halde olmaması, sim kart değişimi gibi bir durum söz konusu olması gerekir. Sim kart bloke edilmesi tamamen sizin güvenliğiniz için alınmış bir önlemdir. Bu nedenle sim kartın bloke olması önemli bir durumdur.

Garanti BBVA otomatik ödeme talimatı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA Banka Şubeleri Üzerinden Sim Kart Bloke Kaldırma Ne Zaman Sonuç Verir?

Garanti SİM banka şubeleri üzerinden kart blokesi kaldırma süresi çok uzun değildir. Garanti Bankası hızlı çalışan bir banka olduğu için işleminizi anında talebe alır ve sonuçlandırmak için çalışır. Şubeye gitmeniz halinde işlem süresinde bir miktar uzama olabilir. Bu durum bankanın kendi içinde sahip olduğu yoğunlukla ilgili bir durumdur. Garanti Bankası telefon numarasını aramanız halinde ise işleminizi daha kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisi siz çağrıyı sonlandırana kadar kart bloke kaldırma işlemini tamamlamış olacaktır. Zamandan kazanmak istiyor ve işleminize kısa sürede son vermek istiyorsanız bu yolu tercih edin.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.