• AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ALTIN (TL/GR)
  2.559,20
  % 0,41
 • ÇEYREK ALTIN
  4.146,00
  % 0,67
 • BITCOIN/TL
  1918011,666
  % 1,39
 • ETHEREUM/TL
  103509
  % 1,86

Şubeye Gitmeden Yatırım Hesabı Açmak

Şubeye Gitmeden Yatırım Hesabı Açmak

Şubeye gitmeden yatırım hesabı açmak son zamanların en çok tartışılan ana konularından birisidir. Pandemi süreci, dijital banka şubeleri, vb. derken birçok finans meselesini internet üzerinden sağlayabiliyoruz. Ancak yatırım hesabı alanında ne yazık ki hâlâ kafalar karışık. İnternet üzerinden yatırım hesabı açan bankalar olduğu gibi maalesef bunu desteklemeyen birtakım bankalar da mevcuttur. Yatırım hesabını şubeye gitmeden gerçekleştiren bankaların listesi:

 • QNB Finansbank
 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
 • İş Bankası
 • Garanti Bankası
 • Yapı Kredi

Swift nedir? Banka swift kodları nelerdir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Akbank Dijital Şube Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Akbank şubeye gitmeden yatırım hesabı açmaya izin veren bankalardan birisidir. Akbank’ın mobil bankacılık işlemleri sayesinde evinizden dijital yatırım hesabı açabilirsiniz. Banka komisyon oranı aylık 50.000 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası Yatırım Hesabı Açma

TEB şubesiz yatırım hesabı açmak için öncelikle mobil cihazınıza Cepteteb uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama sayesinde oturduğunuz yerden, şubeye gitmeye gerek bile kalmadan, dijital bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası hisse senedi için binde 2 komisyon almanız mümkün. Aylık yatırım işlemleriniz 100.000 TL ve üzerinde ise banka komisyon oranı binde 1.5’e kadar düşmektedir.

Cepteteb’in Pratik Borsa adlı uygulaması ile yatırım işlemlerinizi banka şubesine gitmeden rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamasının yanında TEB’in internet sitesinden de yatırımla ilgili işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti Bankası şubesiz yatırım hesabı açma işlemlerinizi web şubeden veya akıllı uygulamalardan gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerin yatırım işlemleri için ayrı ayrı komisyon oranları düzenlemiştir. Aylık 5.000 TL yatırım işlemleri için komisyon oranı binde 1.85 ve 5.000 TL  ila 25.000 TL arasındaki işlemler için binde 1.75 komisyon oranı alınmaktadır. Hisse senedi işlemlerinizi evinizden çıkmadan kolayca halledebilirsiniz.

QNB Finansbank Şubesiz Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank şubesiz yatırım hesabı açmak artık çok kolay. Banka şubelerine gitmeye gerek bile duymadan her türlü bankacılık işleminizi yatırım hesabı web adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com sitesine giriş yaparak işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Bankanın komisyon oranları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen web şubesini ziyaret edin.

Paraf kredi kartı başvurusu detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

İş Bankası Şubeye Gitmeden Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

İş Bankası şubesiz yatırım hesabı açmak mümkün. İster şubeye gelerek ister evinizden web adresi üzerinden yatırım hesabı açabilirsiniz. Açılan hesapla ilgili olarak Varant, Pay, Yurt Dışı Pay gibi birçok işlemi kolayca halledebilirsiniz. İnternet Şubesi Borsa, İşCep Mobil Borsa gibi uygulamalar vesilesiyle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Yatırım Hesabı Açmak

Ziraat Bankası şubesiz yatırım hesabı açmak artık mümkün. Müşteriler evlerinden özellikle bu pandemi sürecinde yatırım işlemlerini takip edebilirler. VIOP ve hisse senedi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Azalan, artan, değişen, vb. hisse senetleri durumlarını takip edebilirsiniz. 10 kez veri değişikliği yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri web şube veya Ziraat uygulamaları yoluyla yapmak mümkün.

Yapı Kredi Şubeye Gitmeden Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Yapı Kredi Bankası şubesiz yatırım hesabı açmak çok kolay. Evinizde, oturduğunuz yerden, yatırım hesabı açabilirsiniz. Yatırdığınız tutar arttıkça banka komisyon oranı azalır. Web şubesi veya mobil uygulamasına giriş yapanlar yatırımlar bölümünü seçerek işleme başlarlar. Ardından hisse senedi bölmesi tercih edilerek gerekli işlemler başlatılır. Hisse senedi virman, online analist ve yatırım dünyam gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mil puanı veren kredi kartları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hangi Bankadan Yatırım Hesabı Açılmalı?

Yatırım hesabı açmak için öncelikle bankanın yatırım ürünleri destekleri incelenir. Siz altın yatırım hesabı açmak istiyorsanız banka da ona destek vermiyorsa işleminiz gerçekleşmez. Bir diğer önemli kriter bankanın komisyon oranıdır. Hesap işlemleri için ücret talep eden bankaların varlığı da unutulmamalıdır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.