• AMERIKAN DOLARI
  32,8463
  % 0,06
 • € EURO
  35,2074
  % 0,16
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5800
  % -0,03
 • ALTIN (TL/GR)
  2.454,41
  % 0,17
 • ÇEYREK ALTIN
  4.025,00
  % -0,44
 • BITCOIN/TL
  2043643,246
  % -3,35
 • ETHEREUM/TL
  110557
  % -4,10

Garanti BBVA Kartsız Para Çekme

Garanti BBVA Kartsız Para Çekme

Garanti BBVA kartsız para çekme işlemi hem ATM’lerden hem de şubelerden yapılabilmektedir. Referans numarası, QR kod ve CepBank seçenekleri ile ATM’den, TC kimlik belgeniz ile de şubelere giderek kartsız şekilde para çekebilirsiniz. Bu 4 seçenek arasından size en uygun olan Garanti BBVA para çekme işlemini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Garanti BBVA QR Kod İle Kartsız Para Çekme

Garanti BBVA QR kod ile para çekerken öncelikle Garanti mobil internet bankacılığını telefonunuza indirmiş olmanız gereklidir. Garanti mobil uygulamasına girerek işlemler menüsünden QR kodu ile para çekme seçeneğini seçmelisiniz. Daha sonra buradan hangi hesabınızdan ve ne kadar para çekeceğim çekeceğinizi seçerek işleminize devam edebilirsiniz. ATM’den de sırasıyla kartsız işlem, para çekme, QR kod ile para çekme seçeneklerini takip ederek ekranda QR kod oluşturabilirsiniz. Daha sonra çıkan bu QR kodu mobil uygulamaya okutur sanız belirlediğiniz miktarda para ATM’den size verilecektir.

Garanti BBVA Referans No İle Kartsız Para Çekme

Garanti BBVA referans numarası ile kartsız para çekerken öncelikle bir Garanti ATM’sine gitmelisiniz. Daha sonra kartsız işlem, para çekme, referans numarası seçeneklerini sırasıyla seçtiğiniz takdirde adınıza gelen bir havaleyi çekebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu kısma geldiğinizde referans numaranızı yazıp çekmek istediğiniz tutarı girebilirsiniz.

Dikkat edeceğiniz önemli bir husus referans numaranızın geçerli ve doğru olmasıdır. Diğer bilgileri doğru girseniz bile eksik veya yanlış girilen bir referans numarası ile para çekmeniz mümkün değildir.

Garanti BBVA Şubesinden TC Kimlik Belgesi İle Para Çekme

Garanti BBVA şubesinden TC kimlik belgesi ile kartsız para çekerken öncelikle yanınızda kimliğiniz bulunmak zorundadır. Hiçbir bankacılık işleminde kimlik belgesi olmadan ya da kimlik bilgilerinizi bilmeden ilerleyemeyeceğiniz gibi kartsız para çekerken de mutlaka kimliğiniz yanınızda olmaktadır olmalıdır. Kimliğiniz de gösterdikten sonra hesabınızdan para çekebilirsiniz. Bunun için hesabınızın olduğu şubeye gitmenize gerek yoktur. Herhangi bir Garanti şubesine giderek Garanti BBVA kartsız para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti CepBank İle Kartsız Para Çekme

garanti cepbank ile kartsiz para cekme

Garanti CepBank ile para çekme işlemi adınıza gelen bir para transferini herhangi bir ATM’den çekmenize yarar. ATM’den paranızı alabilmek için ihtiyacınız olan bilgiler göndericinin cep telefonu ve transfer şifresidir. ATM’den sırasıyla kartsız işlem, para çekme, CepBank seçeneklerini tıklamalısınız. Bu seçeneklerden sonra karşınıza çıkan ekranda telefon numaranızı, TC kimlik numaranızı ve sizden istenilen diğer tüm bilgileri doğru şekilde girerseniz çekmek istediğiniz tutarı ATM’den nakit olarak çekebilirsiniz.

Garanti BBVA ATM Kartsız İşlemler İle Para Çekme

Garanti BBVA ATM’si kartsız işlemler menüsünden kartsız bir şekilde hesabınızdan istediğiniz kadar paranızı çekebilirsiniz. Bunun için öncelikle bir Garanti BBVA ATM’sine gitmemiz gerekir. İhtiyacınız olan bilgiler TC kimlik numaranız, telefon numaranız ve hesabınıza ait bilgilerdir. Günlük para çekme limitini açmadan hesabınızdan istediğiniz kadar para çekebilirsiniz.

Garanti BBVA Günlük Kartsız İşlem Limiti

Garanti BBVA kartsız işlemlerde limitler; günlük para yatırma limiti 12.000tl, günlük kredi kartı borcu ödeme limiti 12000 TL ve günlük QR ile para çekme limiti 5000 TL’dir. Diğer taraftan bu işlemleri herhangi bir Garanti BBVA ATM’sinden kartsız olarak 7/24 yapabilirsiniz.

Garanti BBVA kartsız para çekme, para yatırma ya da bazı ödemeler gibi işlemler müşterilere kolaylık sağlaması ve onların güvenliğini sağlaması amacıyla oluşturulmuş sistemlerdir. Size en uygun Garanti BBVA para çekme işlemini bularak kartınız yanınızda olmasa dahi kolaylıkla para çekebilirsiniz.

Ayrıca Garanti ATM para çekme limiti bilgilerini inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.