• AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ALTIN (TL/GR)
  2.559,20
  % 0,41
 • ÇEYREK ALTIN
  4.146,00
  % 0,67
 • /TL
  %
 • /TL
  %

DenizBank – Dijital Bankacılık

dijitaldenizDijital Deniz uygulaması ile bankacılık ürün ve hizmetlerinin teknolojiyle buluştuğu yeni nesil bir bankacılık platformu yaratan DenizBank, bankacılık işlemlerinin şubeye gitmeye gerek kalmadan yapılabileceği konusunda müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Ayrıca tüm ihtiyaçlar için dijital kredi ile düşük faiz oranlarından tüketicileri yararlandıran DenizBank; İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM üzerinden tüm bankacılık işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.

DenizBank ayrıca EFMA Accenture 2015 İnovasyon Ödüllerinde ‘Küresel Çapta İnovasyona Önderlik Eden Kurum’ kategorisinde 1. Olarak ödülünü aldı. Sektöründe dijital dönüşüm lideri olması ve projelerinden yarattığı değerleri ve yaklaşımını bankacılığın her alanına temas ettirdiği gibi talep edilen şekilde oraya koyması sebebiyle yarışmanın en önemli ödülüne de sahip oldu. Ayrıca bankaya ‘Çığır Açan İnovasyon’ kategorisinde ‘E-Devlet’e’ doğrudan erişim sağlayan projesi sayesinde de ikincilik ödülü verildi.

DenizBank_dijital_bankacilik

DenizBank’ın ödül almaya hak kazandığı bu iki kategori, başvuruya kapalı olması ve finalistlerinin organizasyonun yönetim komitesi tarafından belirlenmesi nedeniyle EFMA’daki en prestijli ödüller olarak kabul edilmiştir.

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan EFMA ve şirketi işbirliğinde Hollanda’nın Amsterdam kentinden bu yıl 3.sü düzenlenen ve 212 bankanın toplamda 8 kategoride 500’ü aşkın projeyle yarıştığı ödüllerde DenizBank’ın ‘Kumsal’, ‘E-devlet’, ‘ATM Optimizer ve Deniz Kabuğu’ uygulamaları gibi 17 projesi dikkat çekmiş ve çeşitli kategorilerde de finale kalmasını sağlamıştır.

Deniz Bank geçen yıl da Türkiye’nin ilk mobil cüzdan uygulaması ile bu platformda ‘En iyi müşteri deneyimi’ ödülüne layık görülmüş ve bu yıl elde edilen başarının da sinyalini vermişti. Küresel piyasada Türkiye’yi temsil eden bu bankanın birçok alanda geliştirdiği projesi ve yenilikleriyle müşterilerine uygun hizmet vermeye devam edeceği söylenebilir.

twitter volgers kopen

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.