• AMERIKAN DOLARI
  32,6593
  % 1,17
 • € EURO
  34,9765
  % 0,16
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,5871
  % 0,79
 • ALTIN (TL/GR)
  2.428,92
  % 1,60
 • ÇEYREK ALTIN
  3.911,00
  % 0,68
 • BITCOIN/TL
  2182517,497
  % -0,24
 • ETHEREUM/TL
  114727
  % 1,20

Kefilsiz Peşinatsız Senetle Araba

Kefilsiz Peşinatsız Senetle Araba

Kefilsiz peşinatsız senetle araba almak artık günümüzde çokça tercih edilen bir yöntemdir. Peşinatsız senetle araba alma sayesinde bankalardan kredi almanıza gerek yoktur ve banka kredi notunuzun hiçbir önemi yoktur. Bu yöntem artık günümüzde birçok firmanın yönetimi ile gerçekleştirilebiliyor.

Sahibinden Peşinatsız Senetle Araba Almak Mümkün Mü?

Sahibinden kefilsiz senetle araba almak günümüzde çok zordur. Herkes bu alım satım işlemini bir firma aracılığı ile yapmak istemektedir. Bu yüzden galeriler ya da bu işi yapan firmaların tercih edilmesi hem alıcı için hem de satıcı için büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden sizin de bu siteleri tercih etmeniz çok daha avantajlı olacaktır.

Ayrıca E-devlet kapısına giriş bilgilerine de bakabilirsiniz.

Kefilsiz Peşinatsız Senetle Araba Satışı Yapan Firmalar Hangileridir?

Kefilsiz senetle araba satan firmalar günümüzde çok iyi iş yapabilmekte ve çok tercih edilmektedir. Bu doğrultuda isim yapan firmalar ise kendini geliştirmekte ve ilgili kişilerin çokça duyduğu firmalardır. Bu konuda güvenilir bir firma bulmak sizin için oldukça önemlidir. Kefilsiz peşinatsız senetle araba satışı yapan önemli firmalar şu şekildedir:

Kefilsiz Senetle Araba Satan Wowwo Nedir?

Wowwo markası peşinatsız senetle araba satışı yapan firmaların öncü isimlerinden biridir. Wowwo; Yeşil Holding bünyesinde çalışmaktadır ve bu sektörde 2016 yılında kurulmuş olmasına rağmen kısa zamanda isim yapmayı başarmıştır. Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan showroomları ile de birçok seçenekle hizmet vermeye devam etmektedir.

Kefilsiz Peşinatsız Senetle Araba Satan Wowwo Markasının Avantajları Nelerdir?

Wowwo markası sağladığı büyük avantajlar sayesinde sadece 4 yılda kendi sektöründe lider konuma gelmiştir. Bu sayede her geçen gün kendini geliştirerek daha büyük avantajlar sunmaktadır. Wowwo firmasının kefilsiz peşinatsız senetle araba alımında sağladığı avantajlar şu şekildedir:

 • Bankalardan kredi çekemeyen kişiler için büyük avantajlar sağlamaktadır. Kredi notunuz düşük olsa dahi senet karşılığında ödeme yapacağınız birçok modeller bulabilirsiniz.
 • Siciliniz bozuk olsa bile Wowwo sayesinde kredi çekebilir ve araba sahibi olabilirsiniz.
 • Satın aldığınız tüm arabalar 1 yıl boyunca Wowwo garantisi altındadır. Hem motor hem mekanik açıdan birçok kolaylık sağlar..
 • Wowwo satışa sunduğu tüm arabaların eksper masrafını üstleniyor. Satışa sunmadan önce eksper raporu yaparak size o şekilde teslim edilir.
 • Borç devam ederken, eğer arabadan memnun kalmazsanız, arabayı Wowwo firmasına geri satabiliyorsunuz.
 • Satın alma işlemlerini tamamlandıktan sonra arabaya yapacağınız kasko ve sigorta işlemlerinde de ilave indirimler kazandırmaktadır.
 • Ara ödemeler yapabilirsiniz ya da elinize para geçmesi durumunda borcun tamamını tek seferde kapatabiliyorsunuz.

Hesap işletim ücreti olmayan bankalar hakkında bilgiler yazımızdadır.

Fuzuloto, Eminoto ve Birarabam Firmaları Senetle Araba Veriyor Mu?

Tüm bu firmalar temelde ev satışı ile piyasaya girmiş olsa da, kendini geliştirmiş ve araba satış sektöründe de isim yapmayı başarmışlardır. Bu firmalar diğer firmalara göre biraz daha farklı bir yol izlemektedir. Bu firmalarda araba teslimleri anında yapılmamaktadır. Ödemeleriniz yapılmaya devam ederken çekiliş ve kura sistemi ile arabalar teslim edilir. Arabayı ödemeye devam ederken kura ve çekiliş yapılmasını beklenir, çıkması durumunda ise teslim alabilirsiniz.

Kefilsiz Peşinatsız Senetle Araba Almak Güvenilir Mi?

Kefilsiz senetle araba almak günümüzde son derece güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Çünkü sektörde adı öncü olarak geçen tüm firmalar resmidir ve yasal olarak hizmet vermektedir. Bu sayede hem alıcı için hem de satıcı için büyük güven ortamı sağlanır ve işlerin tamamı profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Kefilsiz peşinatsız senetle araba almak istiyorsanız istediğiniz firmaya Türkiye’nin her yerinden ulaşabilir ve kolayca araba sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası bonus trink kredi kartı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.