• AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ALTIN (TL/GR)
  2.417,88
  % 0,36
 • ÇEYREK ALTIN
  3.955,00
  % 0,10
 • BITCOIN/TL
  2209886,258
  % 1,38
 • ETHEREUM/TL
  119686
  % -2,21

Hesap İşletim Ücreti Olmayan Hesaplar

Hesap İşletim Ücreti Olmayan Hesaplar

Hesap işletim ücreti almayan bankaların çoğunluğu genellikle dijital bankacılık hizmeti veren bankalar ya da katılım bankalarıdır. bu hususta devlet tarafından yasak getirilmiş olsa dahi bazı bankaların kanunda yer alan boşluklardan faydalanarak söz konusu olan bu kesintileri sağladığı yeni gözlenmektedir. Bundan dolayı çok bankada hesap işletim ücreti kesintisi yaşanırken bazı bankalarda ise böyle bir kesinti bulunmamaktadır. Hesap işletim ücreti olmayan bankalar aşağıdaki gibidir:

Denizbank Platinum kredi kartı başvurusu hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Enpara.com Dijital Bankacılık

Enpara.com, QNB Finansbank tarafından müşterilerine sunulan bir dijital bankacılık hizmetidir. Haddizatında Enpara.com ülkemizde görülen ilk dijital bankacılık örneklerinden biridir. Enpara.com üzerinden işlem yapılırken herhangi bir şube işlemi bulunmadığı için enpara.com işlemleri şube masrafından muaftır. Pek çok işlem için ücret talep etmeyen Enpara.com dijital bankacılık sisteminin diğer avantajlarından biri de hesap işletim ücretinin bulunmamasıdır.

SeninBankan Dijital Bankacılık

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından müşterilerine sunulan dijital bankacılık platformu olan SeninBankan, katılım bankaları arasında dijital bankacılık hizmetine geçen ve bu piyasada işlem görmeye başlayan ilk katılım bankasıdır. Ayrıca Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından geliştirilen SeninBankan dijital bankacılık sistemi de hesap işletim ücreti almamaktadır.

CEPTETEB

CEPTETEB, TEB’in müşterilerine sunduğu bankacılık platformudur. CEPTETEB mobil bankacılık sistemi de herhangi bir şekilde şube kaynaklı olarak masrafa tabi tutulmadığı için müşterilerinden aynı zamanda yıllık üyelik ücreti gibi ücretler talep etmemektedir. Bu hususta CEPTETEB üzerinde hesap işletim ücreti de söz konusu olmamaktadır. Kredi başvurusu ya da kredi kartı başvurusu gibi diğer bütün işlemlerinizde şubeye gitmenize gerek kalmadan CEPTETEB mobil bankacılık sistemi üzerinden işlem yapmanız ya da başvuruda bulunmanız mümkündür. CEPTETEB üzerinden açacağınız döviz hesabı içinde herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Garanti Bankası Bonus Trink fırsatlarına da bakabilirsiniz.

QNB Finansbank – CardFinans Nakit

QNB Finansbank tarafından sunulan bir hizmet olan CardFinans Nakit Banka Kartı ürününü hesap işletim ücreti olmadan kullanabilirsiniz. CardFinans Nakit Banka Kartı ile herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti, yıllık aidat ya da işlem ücreti ödemezsiniz. Döviz hesapları da buna dahildir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası

Kuveyt Türk Katılım Bankası müşteriler ile olan ilişkilerini güçlendirmek ve müşterilerine daha kalıcı bir memnuniyet sağlamak adına neredeyse bütün bankacılık işlemleri için herhangi bir şekilde işlem ücreti uygulanmasına gitmemektedir. Yani Kuveyt Türk Katılım Bankası üzerinden yapacağınız işlemlerin çoğunda herhangi bir şekilde işlem ücreti ödemezsiniz. Bunun yanında çok hizmeti için işlem ücretini kaldıran Kuveyt Türk Katılım Bankası yıllık hesap işletim ücretini de kaldırmış bulunmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterisi olmak için size en yakın Kuveyt Türk şubesine müracaat etmeniz yeterlidir.

Türkiye Finans Katılım Bankası

Türkiye Finans Katılım Bankası da çoğu katılım bankasında olduğu gibi müşterilerinden herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti talep etmemektedir. Hesap işletim ücretine tabi tutulmadan bankacılık hizmeti almak istiyorsanız Türkiye Finans Katılım Bankası müşterisi olabilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası müşterisi olmak için şubelerini ziyaret edebilir ya da Türkiye Finans Katılım Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ayrıca Flexi kredi kartı hakkında detaylar yazımızdadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası

Albaraka Türk Katılım Bankası faiz uygulamadan sürdürdüğü bankacılık işlemleriyle Türkiye’deki bankacılık sektörü arasında bu hususta öncü bankalardan olma özelliğini taşımaktadır. Faizsiz bankacılık sistemini benimseyen Albaraka Türk Katılım Bankası aynı zamanda müşterilerinden hesap işletim ücreti de almamaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan yapacağınız işlemler için işlem ücreti ödemeyeceksiniz gibi açacağınız hesaplar içinde herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Albaraka Türk’ten açacağınız döviz hesabı da hesap işletim ücreti olmayan hesaplara örnektir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.