ataşehir escort
 • ALTIN (TL/GR)
  494,98
  % 1,61
 • ÇEYREK ALTIN
  801,10
  % 1,52
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0893
  % 1,52
 • € EURO
  9,5644
  % 1,19
 • £ POUND
  10,5382
  % 1,39
 • BIST 100
  1.154,82
  % -3,01
 • BITCOIN
  106556,309
  % 2,93
 • ETHEREUM
  3267.56
  % 0,40

ING QR Kod İle Para Çekme

ING QR Kod İle Para Çekme

Türkiye’de de hizmet veren bankalardan bir tanesi olan ING, müşterileri için QR kod ile para çekme imkanı tanıyor. ING QR kod ile para çekme sürecinde tüm müşterileri için avantajlı çekim süreci oluştururken, mobil cihazlardan kodun belirlenmesini sağlıyor. Çekilecek tutarın onaylanması halinde işlemler de QR kod için kabul ediliyor.

ING QR Kod Para Çekme İşlemleri

ING bankasının QR kod ile mobil cihazlardan yapılacak olan kodla gönderim faaliyetlerinde alt ve üst limitler belirlenmiştir. Para çekme için cep telefonuna gönderilen parayı çekme ve QR kodu ile parayı çekme işleminin yapılması sağlanıyor. Ödemeler, kurum veya bireysel ödemeler de güncel bakiye tutarı üzerinden yönetilebiliyor.

Kart şifresinin girilmesi ve profile ulaşması halinde tüm ödeme faaliyetlerinin yeni rakamlarla değerlendirilmesi mümkün oluyor. ING QR kod ile para çekme sürecinde müşterileri için en uygun çekim sürecinin oluşturulması sağlanıyor. Tüm faaliyetlerin başarılı sonuç alınacak şekilde QR kodla 3000 TL’ye kadar çekim başvurusunda bulunulması mümkün oluyor.

Yazımızda belirtilen adımları sırasıyla uygulayarak ING Bankası’na ait mobil uygulama üzerinden qr kod ile para çekebilirsiniz.

Öncelikle kullandığınız cihaz modeline göre Google Play veya App Store üzerinden ParaMara mobil uygulamasını indiriyoruz. Mobil uygulamaya ait linklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ParaMara Mobil uygulamasını açtığımızda ilk olarak aşağıdaki ekran bizi karşılıyor. Burada “Hemen Başla” butonuna basarak bir sonraki ekrana geçiş yapıyoruz. Daha önce ParaMara uygulaması kullanmış ve ING Bankası’nda bir hesabınız bulunuyor ise direkt 4 haneli şifrenizi girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

TC Kimlik numaramızı ve cep telefonu numaramızı girerek işleme devam ediyoruz. Ardından Kullanım Şartlarının yer aldığı bir sözleşme çıkıyor  sözleşme adımını da geçerek işleme devam ediyoruz.

  

Kullanım Şartları adımından sonra ParaMara uygulamasına her girişte kullanacağımız rakamlardan oluşan 4 haneli şifremizi belirliyoruz.

Şifremizi belirledikten sonra ilk adımda vermiş olduğumuz cep telefonu numarasına tek kullanımlık bir şifre gelecek. Bu şifreyi girerek aktivasyon adımını da geçiyoruz. Son adımda ise Kişisel Verilerin İşlenmesiyle ilgili bir sözleşme geliyor bu adımı da geçerek uygulama ana sayfasına ulaşıyoruz.

Uygulama ana sayfasında en altta yer alan ₺ ikonuna tıklıyoruz ve bir sonraki adımda sağ üst köşede yer alan “Qr Kod ile Para Çek” butonuna basıyoruz. İlgili hesabı seçip ATM’de yer alan qr kodu okutarak işlemi tamamlayabilir tamamen kartsız bir şekilde paranızı çekebilirsiniz.

 

[appbox googleplay com.ingbanktr.cuzdan ]
[appbox appstore id855029937 ]