• AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ALTIN (TL/GR)
  2.559,20
  % 0,41
 • ÇEYREK ALTIN
  4.146,00
  % 0,67
 • BITCOIN/TL
  1940364,338
  % 3,35
 • ETHEREUM/TL
  104548
  % 3,69

Mobil Cihazlar için Borsa Uygulamaları

yatırım_iconBorsa işlemlerinin internet üzerinden de yapılabiliyor olması çok büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde artık bu işlemler mobil uygulamalar aracılığıyla da gerçekleştirilebiliyor. Yatırım işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaparken, mobil uygulamalar üzerinden anlık piyasa takibini de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca borsa uygulamaları üzerinden alım satım emirleri de verilebilmektedir. Bu sayede daha hızlı bir şekilde işlemler yapılabilirken, sermayenizi oluşabilecek dalgalanmalara karşı koruyabilir ve yönlendirebilirsiniz.

Bilindiği üzere borsaların seans saatleri kısıtlı olmakla birlikte bu saatler dışında herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Borsa işlemleriniz için borsa seans salonlarında vakit geçirmek ve dalgalanmalara karşı emir vermek bir anlamda zaman kaybı olabilir. Bu işlemleri yaparken bir yandan da günlük hayatınıza devam etmeniz gerekecektir. Ama artık Mobil Cihazlara özel Borsa Uygulamaları geliştirildiği için yatırım ve günlük işleriniz rahatlıkla yapılabilmektedir.

teb_pratik_borsa

Akıllı cihaz pazarının en büyük devlerinden biri olan Android işletim sistemi cihazlar için Borsa Uygulamaları bu anlamda oldukça önemli bir yere sahiptir. Günümüzde IOS işletim sistemine göre daha fazla uygulama varmış gibi bilinse de, farklı uygulamalar da bulunmaktadır. Bankalara ait trader uygulamalarına Google Play üzerinden erişebiliyorsunuz.

Hisse senedi ve endekslerin piyasa takibini gerçekleştirebileceğiniz Borsa Uygulamaları sayesinde piyasa takibinin yanında alım-satım işlemleri yapabileceğiniz uygulamalar da mevcuttur. Gelişen teknolojileri kullanarak müşterilerine bu konuda destek olan birçok online ve gerçek borsacılık faaliyetleri bulunmaktadır. Finans alanında geliştirilen bu uygulamalar sayesinde dövizleri, altın fiyatlarını ve borsa endeks ve hisselerinin takip ederken aynı zamanda borsa ile ilgili son dakika haberlerine de ulaşabiliyorsunuz. Serbest piyasa kurları ve daha birçok canlı borsa konusunda da bu uygulamalar bireyler için oldukça önemli olan uygulamalar olarak günümüzde hizmet vermektedir.

twitter likes kopen

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.