İş Bankası tarafından QR kod ile yapılacak olan para çekme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanıyor. İş Bankası QR kod ile para çekme limiti belirlenirken, 3000 Türk Lirası maksimum tutar açıklanmıştır.

Müşterilerin gün içerisinde yapacakları QR kod çekimlerinin en fazla bu tutarla değerlendirilmesi mümkün oluyor. İş Bankası tarafından müşteriler için verilen özel hizmetler sayesinde günlük hizmet saatleri içerisinde çekim yapılması mümkün oluyor.

İş Bankası QR Kod Para Çekme Limiti

İş Bankası’nın bankamatikleri, ATM ve mobil ödeme yöntemleri sayesinde QR kod ödeme seçeneklerinden yararlanılması sağlanıyor. İş Bankası QR kod ile para çekme limiti her müşterinin yapacağı tüm işlemler için özel olarak çekim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

İş Bankası’nın mobil uygulamasıyla QR kod çekim işlemlerinde Türk Lirası para biriminin kullanılması sağlanıyor. Vadeli veya vadesiz hesabınıza aktarabileceğiniz miktar sayesinde aynı gün içerisinde para çekme faaliyetlerinin yapılması sağlanıyor. Para çekme sürecinde en az 3000 Türk Lirası tutarında çekim yapılabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen adınızı yazınız.