• AMERIKAN DOLARI
  32,8447
  % -0,06
 • € EURO
  35,2017
  % -0,05
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  41,6616
  % -0,09
 • ALTIN (TL/GR)
  2.451,07
  % 0,03
 • ÇEYREK ALTIN
  4.031,00
  % -0,46
 • BITCOIN/TL
  2043080,188
  % -3,31
 • ETHEREUM/TL
  110106
  % -4,46

ICBC Turkey’den Tüm ATM’leri Ücretsiz Kullandıran Mobil Uygulama

ICBC Turkey’den Tüm ATM’leri Ücretsiz Kullandıran Mobil Uygulama

Dünyanın en büyük bankası ünvanını elinde bulunduran aynı zamanda Çin’in de en büyük bankası olan ICBC, Türkiye’ye özel olarak geliştirdiği mobil bankacılık uygulamasını tamamen yeniledi.

ICBC Turkey müşterileri, uygulamayı kullanmaları halinde Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerinden ücretsiz olarak para çekebilecek. Böylece ICBC’nin mobil uygulamasını kullanan müşteriler, diledikleri ATM’den para çekerken (çekilen para tutarının 200 TL ve üzerinde olması gerekiyor) hiçbir ücret ödemeyecek.

Yenilenen ICBC Turkey mobil bankacılık uygulaması bu özellikle birlikte ücretsiz EFT ve Havale imkanı da sunuyor. Kullanıcı dostu olarak tasarlanan uygulama, kart bilgilerine gerek olmadan şifre alma, birden fazla sanal kart oluşturma, kişiselleştirilebilir menüsü ile dikkat çekiyor.

ICBC Turkey mobil uygulaması tamamen kullanıcı deneyimini ön planda tutarak tasarlanmış. Telefonunuzu salladığınızda müşteri hizmetlerine anında ulaşabilmeniz için özel bir menü açılıyor. Böylece müşteri hizmetlerine ulaşmak istediğinizde hiç uğraşmadan ve menüler arasında kaybolmadan destek alabiliyorsunuz.

ICBC Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Gao Xiangyang, yeni mobil bankacılık uygulamalarıyla ilgili şunları söyledi:

“6 yıldır üst üste dünyanın en büyük bankası unvanının sahibi olan ICBC, faaliyet gösterdiği her ülkede olduğu gibi Türkiye’deki müşterilerine de en iyi hizmeti vermek için aralıksız çalışıyor. Yaptığımız her projede olduğu gibi bu projede de müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını birinci sıraya koyduk ve ICBC’nin gücünü müşterilerimizin memnuniyeti için kullanmak istedik. Bu amaçla, yeni mobil bankacılık uygulamamıza giriş yapan tüm müşterilerimizin sayı sınırı olmadan Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerini ücretsiz kullanacakları bir kampanya hayata geçirdik.”

ICBC’nin 06.11.2018 tarihinde yenilenen uygulamasını AppStore veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

[appbox googleplay tr.com.icbc ]
[appbox appstore id1438010678 ]

 

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.