• AMERIKAN DOLARI
  23,3860
  % 1,18
 • € EURO
  25,2104
  % 0,35
 • BIST 100
  %
 • £ POUND
  29,6306
  % 0,76
 • ALTIN (TL/GR)
  1.473,63
  % 0,88
 • ÇEYREK ALTIN
  2.402,00
  % 1,19
 • /TL
  %
 • /TL
  %

HSBC Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

HSBC Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

HSBC Türkiye, 1990 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir; kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı, perakende bankacılık ve varlık yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin HSBC Bankası, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM Bankası müşterilere finansal çözümler ve dijital bankacılık kanalları aracılığıyla hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük finans kuruluşlardan biri olan HSBC’nin merkezi Londra’da olmakla beraber tüm dünyada hizmet vermektedir. HSBC Müşteri Hizmetleri, bankanın müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamasına yardımcı olur.

HSBC Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası Nedir?

HSBC Müşteri Hizmetleri telefon numarasını dilediğiniz zaman arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin HSBC telefon bankacılığı, şubeleri ve dijital bankacılık ve ATM bankacılığı hizmetleriyle tüm müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Ülkemizde HSBC Türk Bankası’nın birçok müşterisi bulunmaktadır. Bankalar, hizmet sağlamak için dünyadaki en gelişmiş bilgi teknolojisini kullanmaktadır. HSCB Bank, dünya çapındaki çalışanlarına ve müşterilerine bu hizmetleri sağlamak için kendi özel iletişim ağını kullanır. HSBC müşteri hizmetleri telefonunu arayarak dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri numarası aşağıdaki gibidir.

 • HSBC Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası: 0850 211 0111

Ayrıca Burgan Bank müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

HSBC tüm şubeleri her iş günü 09: 00-12: 30 ve 13: 30-17: 00 saatleri arasında açık olacaktır. Tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak için mobil, internet, telefon bankacılığı ve ATM kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca bir çok işleminiz için HSBC müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

 • HSBC Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

HSBC Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

HSBC müşterilerinden talep ettiği belgeleri şubelerinden veya internet sitesinden teslim almaktadır. Firmaya yazılı olarak belge, evrak iletmek için bankanın faks hattını da kullanabilirsiniz. Aşağıda verilen faks numarası ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • HSBC Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 (212) 267 47 94

HSBC Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

HSBC bankasının genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Müşteriler problemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Ataşehir’e uğrayarak genel merkeze başvurabilir. Müşteri hizmetleri genel merkezine gitmek isteyen vatandaşlar  aşağıdaki adres bilgilerini kullanabilirler.

 • HSBC Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 (212) 376 40 00
 • HSBC Genel Müdürlük Adresi: HSBC Bank A.Ş.
  Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:128 34394 Şişli / İSTANBUL

HSBC İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

HSBC’nin işe alım politikası, yüksek standartlı, birinci sınıf bir işe alım sürecidir. İşe alma politikası HSBC’nin değerleri ile uyumludur ve iş ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli ve çeşitli adayların aranmasını, seçilmesini ve işe alınmasını destekler. Bankalara yapılan başvuruları değerlendirirken belirli ilkelere büyük önem veriliyor ve bunu bireylerin gerekli niteliklere sahip olmasında temel olarak kullanmaktadırlar. İşe alma stratejisinin temeli, sahadaki en yetenekli yetenekleri adil ve kaliteli bir seçim süreciyle işe almak ve eğitmektir. İşe alma, mevcut veya potansiyel müşterilerin veya belirli bireylerin ilişkisine veya bağlılığına dayanmayacaktır. HSBC İnsan kaynakları departmanına ulaşmak için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz.

 • HSBC İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0 (212) 376 40 00

Halkbank iletişim bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Formu Nereden Doldurulur?

HSBC bankasına yapacağınız şikayetler için müşteri iletişim formunu kullanabilirsiniz. HSBC çağrı merkezi iletişim formunu doldurarak dilek, şikâyet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

HSBC ile ilgili tüm şikâyet ve sorularınızı HSBC web sitesi üzerinden iletebilirsiniz. Bunun için https://www.hsbc.com.tr/ adresinden giriş yapabilir ve iletişim formu, canlı destek, telefon bankacılığı numarası gibi çeşitli seçeneklerden birini kullanarak bizimle iletişime geçmek için “İletişim” sekmesine tıklayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti hattı, bankayla ilgili şikayetlerinizi bile yetkiliye iletir. HSBC şikayetlere kalıcı çözümler sunmayı amaçlamaktadır, böylelikle HSBC’nin şikayet hattı her zaman müşterilere hizmet vermektedir ve müşteriler sorunları buraya aktarabilmektedir.

 • HSBC Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 211 0111
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.